C4Game

Bu oyunu Steam sitesinden Steam keyi olarak alabilisiniz.

Oyun ve fiyat detaylarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Etiketler: NeocoreGames
Paylaş:
Nasıl Aktif Edilir?
Favorilerine Ekle
Satıcı Platform Fiyat
Steam   Steam 149 ₺ 44.7 ₺ Satın Al
Game Satış Steam 149 ₺ 134.1 ₺ Satın Al
Durmaplay Steam 149 ₺ Satın Al
HRKGame Steam 207.43 ₺ Satın Al

TEK OYUNCULU ÖYKÜ MODU

Tanrı-İmparatorun yol gösterici ışığından uzak, gerçekliği bozan fakir fırtınalar tarafından parçalanmış, Caligari Sektörü, Kaos Tanrılar tarafından kirletilen içten yavaşça çürüyor. Pisliği, Imperium'un en güçlü ajanlarıyla temizleyin!

Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr, galaksinin sürekli savaşta olduğu şiddetli 41'inci binyılda RPG eylem-RPG takımıdır. Güçlü bir Soruşturma Yapın ve İmparatorun iradesini gerçekleştirin. Birden fazla sınıftan birini seçin ve acımasız savaş karşılaşmalarına katılın: Arkadaşlarınızla çok çeşitli görevlere katılın ve geçmişin korkunç bir sırrını saklayan perili bir kale-manastırda yer alan tek kişilik hikaye kampanyasıyla savaşın. Engizisyon.

ARPGS'İN EVRİMİNDEKİ SONRAKİ MILESTON

41. Millennium'un acımasız geleceğindeki ilk Action-RPG oyunu bir sonraki seviyeye taşıyor: yıkıcı ortamlarda çok çeşitli misyonlar, taktik, acımasız dövüş karşılaşmaları ve hikayeleri olan bir insansı evrenle açık dünya kum havuzu oyunu. oyuncular topluluğu tarafından etkilenmiştir. Taktik avantaj sağlamak için kapak sistemini kullanın, destansı patron savaşlarında infaz yapın ve görkemli hareketlerinizle herhangi bir güneş sisteminin koruyucusu olun!

SÖZLEŞMELER: GİZLİ AJANLAR VE UZMANLAR

Farklı karakter sınıfları ve uzmanlıklarıyla kendi oyun tarzınızı geliştirin: Haçlı İnisiyatifi ile zemini koruyun, düşmanları yakınlaştırın, Ölüm Kült Assassin arka planıyla incelik ve kurnazlığı getirin ya da Warp'in konuşulmayacak güçlerini Primaris Psyker ile kullanın arka fon. Oyun stilinize uyan her bir sınıf için üç uzmanlık arasından seçim yapın.

TAM BİR GALAKTİK SEKTÖRÜ

Geniş Caligari Sektörünün Yıldız Haritasını keşfedin, farklı alt sektörlerde seyahat edin ve muazzam miktarda güneş sistemlerini keşfedin, artan sayıda benzersiz ilgi alanını ziyaret edin: farklı arazi koşullarında farklı gezegenlerde araştırın, istila edilmiş Boşluk koridorlarında ilerleyin İstasyonlar, Star Forts ve diğer çeşitli ortamları terk etti!

YOLSUZLUKLA BİRLİKTE MÜCADELE

Yalnız bir Inquisitor olarak yalnız başına gidebilirsin, ama aynı zamanda arkadaşlarının bir takımını da toplayabilirsin! En fazla 4 takım üyesiyle birlikte kooperatif modunda görevler oynayın, büyük ödüllerle birlikte düşmanlarınızı bir araya getirin ve yakın müttefiklerinizi toplamak için Cabals'ı seçin! İnisiyatif Cabals, birlikte çalışan Inquisitors grubudur. Kabileler, karakterler gibi ilerleyebilir ve üye olmak genellikle özel görevler verebilir. Engizisyonun, farklı gündemlerle pek çok farklı grubu var ve Cabals bazen birbirleriyle gölgelerde çatışıyor.

SİLAHLARINIZI, CRAFT MİSYONLARINIZI VE TWEAK BECERİLERİNİZİ İYİLEŞTİRİN

Belirli bir ganimet veya ödül mi arıyorsunuz? Bir sonraki görevinizin şartlarını belirlemek için Uther Tarot'u kullanın, Blueprints'i toplayın ve ekipmanınızı geliştirmek için Crafting'i kullanın ve farklı becerilerinize ince ayar yapmak için Inoculator'u kullanın. Her bir görev için yükünüzü kendi avantajınıza göre seçin!

YAŞAYAN, GENİŞ BİR DÜNYA

Warhammer 40,000: Engizisyon - Şehit sürekli büyüyen, uzun ömürlü bir deneyim. Genişlemeler ve düzenli ücretsiz güncellemeler yeni düşman grupları, yeni arazi ayarları, yeni görevler ve görev türleri, yeni hikaye odaklı araştırmalar ve yeni oyun özellikleri sunacak. Sezonlar, oyuncuların Caligari sektöründeki ısrarlı dünyalarını eylemleriyle şekillendirebilecekleri daha uzun hikaye yayları getirecek büyük, ücretsiz güncellemelerdir. Küresel Etkinlikler ve Mevsimler yeni zorluklar sağlıyor - her zaman keşfedilecek veya toplanacak yeni şeyler var!

En Düşük Gereksinimler Önerilen Gereksinimler
İşlemci Intel CPU Core i3-2120 (3.3 GHz) / AMD CPU FX-6300 (3.5 GHz) Intel CPU Core i7-2600 (3.4 GHz) / AMD CPU FX-8320 (3.5 GHz)
Grafik Kartı Nvidia GeForce GTX 760 (2 GB) / AMD Radeon HD 7850 (2 GB) Nvidia GeForce GTX 1060 (3 GB) / AMD Radeon RX 480 (4 GB)
RAM 4 GB RAM 8 GB RAM
Depolama Alanı 30 GB kullanılabilir alan 30 GB kullanılabilir alan
İşletim Sistemi 64-bit Windows 7+ (8 / 8.1 / 10) 64-bit Windows 7+ (8 / 8.1 / 10)

Yorumlar

Fırsat Oyunları

Getting Over It with Bennett Foddy Getting Over It with Bennett Foddy