C4Game

Bu oyunu HRKGame sitesinden Steam keyi olarak alabilisiniz.

Oyun ve fiyat detaylarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

90

Kategoriler

Platformlar

Paylaş:
Nasıl Aktif Edilir?
Favorilerine Ekle
Satıcı Platform Fiyat
HRKGame Steam 61.37 ₺ Satın Al
ENEBA Steam 71.14 ₺ Satın Al
Game Satış Steam 88 ₺ 79.2 ₺ Satın Al
RandomOyun Steam 88 ₺ 84.5 ₺ Satın Al
Steam   Steam 88 ₺ Satın Al
Durmaplay Steam 90 ₺ Satın Al
Humble Bundle Steam 203.74 ₺ Satın Al
Stok Dışı Fiyatlar
Satıcı Platform Fiyat
MTCGAME Steam 38.46 ₺ Stok Yok

18. yüzyıla kara ve deniz üzerinde hakim olun. Denizleri kumanda edin, toprağı kontrol edin, yeni bir ulus kurun ve dünyayı fethetin. İmparatorluk: Toplam Savaş, Onsekizinci Yüzyıl Aydınlanma Çağı'na Toplam Savaş franchise'ını alır mı ?? İmparatorluğun çarpıcı ayrıntısıyla yakalanan siyasi kargaşa, askeri ilerlemeler ve radikal düşünce zamanı: Toplam Savaş.

İmparatorluk: Toplam Savaş, gerçek 3D deniz savaşı da dahil olmak üzere bir dizi devrimci yeni özellik sunar. Toplam Savaş serisinde ilk kez, olağanüstü su ve hava etkileri ile zengin deniz manzarası üzerinde sezgisel olarak tek gemi ya da geniş filolarla komuta edebileceksiniz; bu, nihai görkemli başarı ya da cimri yenilginizde büyük rol oynamaktadır. Düşmanınızı toplu ateşle pummeleştirdikten sonra, gemilerini çalarak ve tahtaya hazırlanmak için, bu ahşap devlerin güvertelerinde el ele savaşırken adamlarınızı kontrol edin.

Buna ek olarak, Empire: Total War, Total War serisinin imza 3D savaşları ve dönüş tabanlı kampanya haritasında daha da geliştirmeler görecektir. Gerçek zamanlı savaşlar, savaşta barutun artan rolü nedeniyle oyunculara yeni oluşum ve taktikleri idare etmekte zorlanan top ve tüfek ilavesi ile yeni zorluklar yaratacak. Ve Kampanya Haritası? Birçoğu için, Toplam Savaşın kalbi? Ajanslarla Ticari, Diplomasi ve Casusluk için yeni sistemler de dahil olmak üzere çeşitli yeni ve iyileştirilmiş unsurları tanıtır; Rafine ve aerodinamik bir kullanıcı arayüzü; Geliştirilmiş danışmanlar; Ve Hindistan'ın zenginliklerini, Avrupa'nın çalkantılığını ve ilk kez Amerika Birleşik Devletleri'nin henüz kullanılmayan potansiyelini alarak çok geniş kapsamlı bir kapsam.

  • Açık denizlerde komuta edin. Yeni gerçek zamanlı 3D deniz savaşı, oyuncuların tek gemilere veya çok büyük filolara komuta etmesiyle, Total War'un benzersiz savaş eylemini açık denizlere götürüyor.
  • Kurucu bir baba olmak. 1700'den başlayarak ?? Okyanuslar, devrim ve ABD'nin kurulmasıyla savaş dönemi.
  • Tüm yeni grafik motoru ve teknolojisi, gerçek zamanlı deniz manzarası, yeni gelişmiş peyzaj ve flora sistemleri ile dinamik hava arasında şaşırtıcı özellikler içerir.
En Düşük Gereksinimler Önerilen Gereksinimler
İşlemci Windows XP (SP2), Vista , Windows 7 veya üzeri işletim sistemi.
Grafik Kartı ATI Radeon X1600 ya da NVidia GeForce 7600 GS veya üzeri en az 256 Mb. belleğe sahip ekran kartı.
RAM 2 GB
Depolama Alanı 15 GB
İşletim Sistemi Windows XP (SP2), Vista , Windows 7 veya üzeri işletim sistemi.

Yorumlar

Fırsat Oyunları

Getting Over It with Bennett Foddy Getting Over It with Bennett Foddy