C4Game
Oyunu paylaş:

Bu oyunu RandomOyun sitesinden Steam keyi olarak alabilisiniz.

Oyun ve fiyat detaylarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

86
Kategoriler: Simülasyon
Platformlar: Steam, Origin
Nasıl Aktif Edilir?

The Sims 3 geçmiş oyunlardaki basit grafiksel öğeler yerini modern üç boyutlularına bırakarak, oyuncuların karakterlerini çok daha başarılı şekilde kontrol edebilmeleri mümkün kılınmış durumda. Kişiler The Sims 3’de yarattıkları insanların gerek görsel gerekse davranışlar açısından çok daha iyi biçimde modifiye ederek, yarattıkları karakteri gerçek dünyadakine en yakın biçimde hissedebiliyorlar.

The Sims 3 olarak tabir edilen başlangıç sürümüne sahip olan kişiler, daha sonra arzu ederler ise oyun için çıkarılmış ve farklı temalar içeren ek paketleri de edinebiliyorlar. Evcil hayvanlar, farklı meslekler, belirli zaman aralıklarını içeren eşya ve aksesuarlar gibi akla gelebilecek her türlü eklentinin yapılmaya çalışıldığı oyun, aradan geçen beş seneye rağmen halen üstün satış rakamlarına ulaşarak başarısını da açıkça kanıtlıyor.

En Düşük Gereksinimler Önerilen Gereksinimler
İşlemci (XP) 2.0 GHz P4 processor or equivalent; (Vista) 2.4 GHz P4 processor or equivalent (XP) 2.0 GHz P4 processor or equivalent; (Vista) 2.4 GHz P4 processor or equivalent
Grafik Kartı 128 MB Video Card with support for Pixel Shader 2.0 128 MB Video Card with support for Pixel Shader 2.0
RAM (XP) 1 GB; (Vista) 1.5 GB (XP) 1 GB; (Vista) 1.5 GB
Depolama Alanı 6.5 GB kullanılabilir alan 6.5 GB kullanılabilir alan
İşletim Sistemi Windows XP (Service Pack 2) or Windows Vista (Service Pack 1) Windows XP (Service Pack 2) or Windows Vista (Service Pack 1)

Yorumlar

Fırsat Oyunları

Getting Over It with Bennett Foddy Getting Over It with Bennett Foddy