C4Game

Bu oyunu Game Satış sitesinden Steam keyi olarak alabilisiniz.

Oyun ve fiyat detaylarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Paylaş:
Nasıl Aktif Edilir?
Favorilerine Ekle
Satıcı Platform Fiyat
Game Satış Steam 50 ₺ 45 ₺ Satın Al
AtaGame Steam 46 ₺ Satın Al
BursaGB Steam 46 ₺ Satın Al
GameBayi Steam 46 ₺ Satın Al
Steam   Steam 50 ₺ Satın Al
Klasgame Steam 50 ₺ Satın Al
Durmaplay Steam 50 ₺ Satın Al
RandomOyun Steam 55 ₺ 49.5 ₺ Satın Al
ENEBA Steam 65.63 ₺ Satın Al
Humble Bundle Steam 224.83 ₺ Satın Al
Stok Dışı Fiyatlar
Satıcı Platform Fiyat
MTCGAME Steam 231.07 ₺ Stok Yok
MTCGAME Steam 884.65 ₺ Stok Yok
Çıkış Tarihi: 1 Ağu 2017

SESSİZ KIYAMETE HOŞ GELDİN

Gece gökyüzünü parlak ışıklar aydınlatıyor. Rüzgar, öfkesini ahşap barakanın ince duvarlarından çıkarıyor. Uzaklarda bir kurt uluyor. Çantandaki bitmek üzere olan erzaka bakıyorsun ve elektriğin gizemli bir şekilde kesilmesinden önceki günlere dönmek istiyorsun. Ne kadar süre boyunca hayatta kalabileceksin?

BU, THE LONG DARK

Long Dark, jeomanyetik bir felaket sonrasında oyuncular engin buzlu bir doğayı keşfederken kendi başlarının çaresine bakmak zorunda oldukları, insanı düşünmeye ve keşfetmeye yönlendiren bir hayatta kalma mücadelesidir. Zombi falan yok; sadece sen varsın ve karşında da soğuk ve Doğa Ana'nın sana yöneltebileceği tehditler var.

WINTERMUTE

The Long Dark'ın bölümlerden oluşan hikaye modu olan WINTERMUTE, Birinci Sezonu oluşturan beş bölümün üçüyle başlıyor.

Bölüm Bir: "Kibar Olma" bölümünde planör pilotu Will Mackenzie (oyuncu karakteri) ve Dr. Astrid Greenwood, gökyüzündeki gizemli bir ışık parlaması ve uçaklarının Kuzey Kanada'daki vahşi doğada parçalanması sonrası ayrılıyor. Hayatta kalmak için mücadele eden ve çaresizce Astrid'i arayan Mackenzie, bu sessiz kıyametin düzeyini anlamaya başladığı Milton'ın ufak bir kasabasını keşfediyor.

Bölüm İki: "Parlak Füj" bölümünde Mackenzie'nin Astrid'teki araştırması onu vahşi Kış bölgelerinin derinliklerine götürür. Gizemli bir tuzakçı Astrid'i bulmanın anahtarı olabilir. Fakat ona güvenilebilir mi?

WINTERMUTE'un ilk iki bölümü, toplam yaklaşık 15 saatlik bir oynanıştan oluşuyor. Üç ila Beş arasındaki bölümler de oyun ücretine dahildir ve yayınlandıklarında ücretsiz olarak kilitleri açılacaktır.

Jennifer Hale, Mark Meer, David Hayter ve Elias Toufexis (Bölüm Üç) tarafından performanslara ve Cris Velasco'dan müzik parçalarına yer veriliyor.

HAYATTA KALMA MODU

Hayatta Kalma Modu, serbest biçimli, hikayesiz bir hayatta kalma serbest dünya modudur ve Erken Erişimde yaklaşık üç sene boyunca oynanmıştır.

Destek yok! Oyun, bilgi sağlayarak ama asla cevapların tamamını vermeyerek oyuncuların kendi başının çaresine bakabilmesi için meydan okuyor. Hayatta kalmayı hak ettiğini kanıtlaman gerekiyor.

Kalıcı Ölüm! Hayatta Kalma Modunda öldüğünde kayıtın silinir. Verdiğin her kararın önemi var. [WINTERMUTE'da kalıcı ölüm yoktur.]

Kondisyon ve Kalori: Açlığını, Susamışlığını, Bitkinliğini ve Soğukluğunu sağlamak için kaynaklarını dengelemeye çalışırken onları takip et. Her eylem, Kalori harcar ve zaman en değerli kaynağındır. Yolunu dikkatlice seç.

Erzak için Dünyayı Araştır: Aletler, Işık Kaynakları, Silahlar, İlk Yardım malzemeleri, Kıyafetler ve çok daha fazlasının dahil olduğu 100'ü aşkın teçhizat öğesi.

Büyük ve Canlı Bir Dünya: Değerli erzak arayarak Kuzey Kanada'daki 50 kilometre karelik bir vahşi doğa ortamını keşfet. Kış mevsiminde. Dinamik gün vakti, hava durumu, vahşi yaşam vb. olayların zorlayıcı olması için yeterli seviyede bir gelişigüzellik sağlıyor.

Doğal Seçim: Avla, balık tut, tuzak kur, tırman, harita kullan, hayatını kurtaracak gıda ve teçhizat öğeleri ara ve dostane olmayan vahşi yaşam tarafından ölmemeye, hipotermi, soğuk ısırması veya dizanteri gibi hastalıklara yakalanmamaya çalış ve hayatını kurtaracak teçhizatları bulup onların bakımını yap.

Avla veya Avlan: Avlayacak veya seni öldürecek vahşi hayvanlar: Kurtlar, Ayılar, Tavşanlar, Geyikler, Kargalar ve gelecek güncellemelerde eklenecek daha bir sürü hayvan.

Deneyimini Seç: Dört ayrı Deneyim Modu, rahat olduğun bir mücadele seviyesi bulmanı sağlıyor. Örneğin Seyyah Modu sessiz ve dalgın geçerken Mütecaviz Modunda sadece en deneyimli oyuncular bir hafta hayatta kalabiliyor.

Hayatta kalmak tek amacın ve ölmek tek son. Her oyunda kendi hayatta kalma hikayeni yaz.

Sascha Dikiciyan'dan müzik parçalarına yer verilmiştir.

MÜCADELELER

Birden çok ayrı Mücadele Modu, her biri 1-3 saat süren hedef bazlı deneyimler sunuyor. Örneğin Siste devasa bir tipiye hazırlanmak için yeterince erzak toplamaya çalışıyorsun. Veya Avlanan modunda katil bir Ayıdan kaçıyorsun. Hayatta Kalma Modunda uzun vadeli oynanış avantajları sağlayan Başarıların kilidini açmak için onları tamamla. Başlangıçta beş Mücadele mevcut, gelecek güncellemelerde daha fazlası eklenecek.

En Düşük Gereksinimler Önerilen Gereksinimler
İşlemci Dual-Core Intel i5 CPU @ 2GHz+ Intel i7 CPU @ 2.6GHz
Grafik Kartı Intel 4xxx Series w/ 512MB VRAM nVidia GTX 555 w/ 1GB VRAM
RAM 4 GB RAM 8 GB RAM
Depolama Alanı 7 GB kullanılabilir alan 7 GB kullanılabilir alan
İşletim Sistemi Windows XP Windows 7

Yorumlar

Fırsat Oyunları

Getting Over It with Bennett Foddy Getting Over It with Bennett Foddy