C4Game

Bu oyunu HRKGame sitesinden Steam keyi olarak alabilisiniz.

Oyun ve fiyat detaylarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

76

Kategoriler

Platformlar

Paylaş:
Nasıl Aktif Edilir?
Favorilerine Ekle
Satıcı Platform Fiyat
HRKGame Steam 61 ₺ 14.26 ₺ Satın Al
Game Satış Steam 50 ₺ 15.5 ₺ Satın Al
Klasgame Steam 17 ₺ Satın Al
ENEBA Steam 17.81 ₺ Satın Al
Steam   Steam 50 ₺ 17 ₺ Satın Al
Durmaplay Steam 32 ₺ Satın Al
oyunfor.com Steam 50 ₺ 45 ₺ Satın Al
Voidu   Steam 279.79 ₺ Satın Al

Mars'ı kolonileştirin ve sırlarını az kayıplarla keşfedebilirsiniz.

Eve Hoşgeldin! Kırmızı Gezegen üzerindeki iddianızı paylaşma ve Mars'ta ilk işleyen insan kolonilerini inşa etme zamanı geldi! İhtiyacınız olan tek şey, arz, oksijen, yıllarca süren eğitim, kum fırtınaları ile deneyim ve herhangi bir yerde görülen garip siyah küplerin amacını keşfetmek için bir can-do tutumudur. Sprucing biraz ile burası harika olacak!

Surviving Mars, Mars'ı kolonize etmek ve süreci sürdürebilmek için kullanılan bir bilim kurgu kenti üreticisidir. Koloniniz için bir yer belirlemeden önce, kaynaklar ve maddi destek için bir boşluk ajansı seçin. Yerleşiminizi şekillendirmek ve genişletmek için daha ayrıntılı yolların kilidini açmak için kubbeler ve altyapı kurun, yeni olasılıklar araştırın ve dronları kullanın. Kendi yiyeceklerinizi, maden minerallerini yetiştirin veya zor bir günün ardından barda rahatlayın. Her şeyden önemlisi, sömürgecilerinizi canlı tutuyor. Garip bir yeni gezegende kolay bir iş değil.

Üstesinden gelmek için zorluklar olacaktır. Stratejinizi uygulayın ve bu yabancı dünyanın gizemlerinin kilidini açarken koloninin hayatta kalma şansını iyileştirin. Hazır mısın? Mars seni bekliyor.

Ana Özellikler:

İnsan hayatına uymayan bir gezegende bulunmak, akıllı, işlevsel bir koloni kurmakla yükümlüdür. Kötü planlama trafik sıkışıklığı ile ilgili değil, kolonicilerinizin hayatta kalması ile ilgilidir. Oksijensiz bir yerde inşa edilmiş bir şehirde normal elektrik kesilmelerini istemezsiniz.

Her kolonist, diğer sömürgecilerin ihtiyaç ve davranışlarını etkileyen, sorunlar ve güçlü yönleri olan eşsiz bir kişidir. Baş bilim adamlarınız laboratuarda bir çok uzun geceden sonra alkolizm geliştirirlerse, gerçekten ilginç şeyler olabilir.

Retro-fütüristik süper yapılar sömürgeci, fabrika ve ticari binaları "mahalle kişilikleri" ile barındırır. Bilimsel çalışmalara değer veren sömürgeler yaratırlarken, yorgun işçiler ücretlerini yerel bir barda içerken ya da yıldızlar arasında ütopya girişiminde bulunurlar.

Asimov ve Clarke'ın klasik bilimkurgu eserlerinden esinlenilen Surviving Mars birçok sırrını tutar. Her oyuncu oyunu sırasında oyuncular Mars'ın bireysel olarak hazırlanmış gizemlerinden biriyle karşılaşabilirler. Bu sırların ortaya çıkarılması kolonisine büyük servet veya korkunç bir yıkım getirebilir. Kendisini koloni HUB B'nin dışında tezahür eden bu küre nedir ve kolay mıdır?

Statik ve rastgele araştırmayı, oyun boyunca her yolculuk için farklı bir deneyim sağlayan deneme yoluyla birleştirin. Mars'ın yüzeyinin keşfedilmemiş arazisini keşfederek yeni bilimsel atılımlara kavuşun.

1960'lı yılların parlak fütürizmine zarif, modern bir göz atın. Bir keşif ve macera zamanı.

Surviving Mars'ın kapsamlı ve kullanışlı modding araçlarını kullanarak kendi muhteşem binalarınızı, parklarınızı veya gizemi hazırlayın. Mükemmel toplumu inşa etmek için en iyi ürünlerini toplulukla paylaşın.

En Düşük Gereksinimler Önerilen Gereksinimler
İşlemci 4th Generation Intel i3 CPU or equivalent 5th Generation Intel i5 CPU or equivalent
Grafik Kartı HD 4600/Geforce 620/Radeon 6450 or equivalent GPUs with 1 GB of video RAM Geforce 750 Ti or equivalent with 4GB of video RAM
RAM 4 GB RAM 8 GB RAM
Depolama Alanı 6 GB kullanılabilir alan 6 GB kullanılabilir alan
İşletim Sistemi Windows 7/8.1/10 (64bit) 6 GB kullanılabilir alan

Yorumlar

Fırsat Oyunları

Getting Over It with Bennett Foddy Getting Over It with Bennett Foddy