C4Game

Bu oyunu Game Satış sitesinden Steam keyi olarak alabilisiniz.

Oyun ve fiyat detaylarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

93

Kategoriler

Platformlar

Paylaş:
Nasıl Aktif Edilir?
Favorilerine Ekle
Satıcı Platform Fiyat
Game Satış Steam 61 ₺ 5.49 ₺ Satın Al
ENEBA Steam 26.84 ₺ Satın Al
HRKGame Steam 75 ₺ 28.1 ₺ Satın Al
oyunfor.com Steam 61 ₺ 31 ₺ Satın Al
RandomOyun Steam 75 ₺ 39.5 ₺ Satın Al
Durmaplay Steam 45.87 ₺ Satın Al
Green Man Gaming Steam 61 ₺ Satın Al
Klasgame Steam 61 ₺ Satın Al
Steam   Steam 61 ₺ Satın Al

Stronghold Crusader 2, özgün kale simülasyonu Stronghold: Crusader’ın uzun zamandır beklenen devam oyunudur. Stronghold yeni 3D motoru ve Havok Fiziği destekli gerçekçi kale yıkımı ile yaklaşık 1189’da Ortadoğu’nun çöllerine geri dönüyor. Crusader 2 ilk oyunun bağımlılık yapıcı hızlı oynanışını gerçekçi kale simülasyonuyla birleştirecek.

Özüne bağlı kalan bu yeni Stronghold oyunu, gerçek zamanlı strateji ile şehir inşası oynanışını birleştirerek bildiğimiz eski gerçek zamanlı stratejinin kurallarını baştan yazacak. Acımasız Haçlı şövalyesi ya da Arap özgürlük savaşçısı olarak oynayabileceğiniz bu oyunda öldürücü bir ordu düzeni ve yok edici kale kuşatma ekipmanlarını kullanarak kutsal toprakların kaderine karar verin. Richard the Lionheart ya da Suriye’nin Sultanı Saladin, yani Selahaddin Eyyubi olarak 2 adet tarihi tek oyunculu sefer (campaign) modunda tornado ve çekirge istilası gibi dinamik olayların da bulunduğu çöllerde ordunuzu yönetin. Çöl ekonominizi yönetip kritik vahaları ele geçirerek en güçlü Lord olun.

Savaş alanına hakim olabilmek için 25’ten fazla eşsiz birimi yönetmeniz ve onların özel yeteneklerinde uzmanlaşmanız gerekiyor. Sergeant at Arms ile moralleri yükseltip, Sassanid Knight ile saldırın, Archer’larla ok yağmuru başlatın ya da ölümcül Assassin ile kale duvarlarına tırmanın. Oyunda uzmanlaştıktan sonra kendinizi skirmish (çarpışma) modunda test edin ya da sekiz oyuncuya kadar insan ve AI oyunculardan oluşan online savaşlara katılın. Ekipler kurun, farklı AI rakipler seçin ve nihai çarpışmada ya da çok oyunculu oyunda kendi haritanızı tasarlayın!

En Düşük Gereksinimler Önerilen Gereksinimler
İşlemci Intel Core2 Duo 2Ghz ya da dengi Intel Core i5 or equivalent
Grafik Kartı NVIDIA® GeForce® 8800GT 512MB ya da AMD Radeon™ HD 2900XT 512MB ve üstü NVIDIA GeForce GTX 460 1GB or AMD Radeon HD 5830 1GB or better
RAM 2 GB RAM 8 GB RAM
Depolama Alanı 4 GB kullanılabilir alan 4 GB kullanılabilir alan
İşletim Sistemi Windows® XP/Windows Vista/Windows 7/Windows 8 (son service pack’ler) Windows Vista/7/8/10 64-bit with latest service packs

Yorumlar

Fırsat Oyunları

Getting Over It with Bennett Foddy Getting Over It with Bennett Foddy