C4Game
Oyunu paylaş:

Bu oyunu ENEBA sitesinden Steam keyi olarak alabilisiniz.

Oyun ve fiyat detaylarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

76
Nasıl Aktif Edilir?
Çıkış Tarihi: 29 Haz 2012

Spec Ops The Line içeriğinden bahsetmek gerekirse; oyun adeta bir senaryo üzerine oynanmaktadır. Kendinizi bir film karesinde hissedebilir ve bir kahraman olabilmek için elinizden gelen mücadeleyi verebilirsiniz. Dubai de büyük bir felaket yaşanmış ve bu felaket sonrasında Dubai adeta haritadan silinmiştir.

Dubai de yaşanan kum fırtınası sonucu, bu felaket sonucunda yardım amaçlı oraya giden Amerikan askerleri de dahil olmak üzere binlerce insan hayatını kaybetmiştir. Kumların altında gömülü olan ve dünyanın en zengin harabesi olma özelliği taşıyan Dubai’den bir radyo sinyali gelmesi ile birlikte oyunda farklı bir mücadele başlamaktadır. Kumların altında gömülü alan şehirde sağ kalan insanları bulabilmek ve kurtarabilmek adına bir Delta Force takımı görevlendiriliyor.  Bu takım öncelikle radyo sinyalinin nereden geldiğini bulmakla işe başlayacak. Amerikan askerlerini kurtarabilmek adına Dubai ye giden ekip şehre girdiklerinde hiç de beklemedikleri bir manzara ile karşılaşmaktadır. Burada vahşi bir savaşın hüküm sürdüğünü fark eden ekibin bu cehennemin içerisinde asıl adam olan Albay John Konrad’ı bulmaları ve görevlerine o doğrultuda devam etmeleri gerekmektedir. Ekibin asıl amacı hayatta kalma ihtimali olan askerleri kurtarmak iken, şehre vardıklarında görevleri tamamen değişerek kendi hayatlarını kurtarabilmek adına savaşmak oluyor.

En Düşük Gereksinimler Önerilen Gereksinimler
İşlemci Intel Core 2 Duo @ 2Ghz / AMD Athlon 64 2.4 GHz Quad Core processor
Grafik Kartı NVIDIA GeForce 8600 / ATI Radeon HD 2600XT (256 MB memory) NVIDIA GeForce 9800 GTX/ATI Radeon HD 4850 (512+ MB memory)
RAM 2 GB RAM 3 GB RAM
Depolama Alanı 6 GB 10 GB
İşletim Sistemi Windows XP SP3 Windows Vista/7

Yorumlar

Fırsat Oyunları

Getting Over It with Bennett Foddy Getting Over It with Bennett Foddy