C4Game

Bu oyunu ENEBA sitesinden Steam keyi olarak alabilisiniz.

Oyun ve fiyat detaylarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Etiketler: rebellion, sniper elite
71

Kategoriler

Platformlar

Paylaş:
Nasıl Aktif Edilir?
Favorilerine Ekle
Satıcı Platform Fiyat
ENEBA Steam 24.22 ₺ Satın Al
HRKGame Steam 49 ₺ 36.45 ₺ Satın Al
RandomOyun Steam 49 ₺ 37.5 ₺ Satın Al
AtaGame Steam 45.08 ₺ Satın Al
BursaGB Steam 45.08 ₺ Satın Al
GameBayi Steam 45.08 ₺ Satın Al
Durmaplay Steam 45 ₺ Satın Al
Game Satış Steam 49 ₺ 44.1 ₺ Satın Al
Steam   Steam 49 ₺ Satın Al
Green Man Gaming Steam 49 ₺ Satın Al
Humble Bundle Steam 228.82 ₺ Satın Al
Stok Dışı Fiyatlar
Satıcı Platform Fiyat
MTCGAME Steam 229.29 ₺ Stok Yok
MTCGAME Steam 905.5 ₺ Stok Yok

Serinin tüm oyunlarında olduğu gibi İkinci Dünya Savaşı yapısına sahip olacak olan Sniper Elite 3, oyuncusunu geçmiş yapımlardan farklı olarak Avrupa'da değil Kuzey Afrika'nın sonsuz çöllerine götürecek. Savaş sırasında Almanya'nın bölgede bulunan çok sayıda askeri üssünü yok etmek ve zafere ulaşmak için görevini başarıyla yerine getirmeye çalışacak olan usta keskin nişancı, bölgenin doğal yapısı gereği eski oyunlarda tecrübe edilemeyecek yeni görsel öğeleri de beraberinde getirecek. Buna ek olarak oyunu ön sipariş ile satın alan oyuncular " Hunt the Grey Wolf " isimli indirilebilir içerik paketine de ücretsiz erişim kazanma hakkı elde edecekler. İndirilebilir içeriğin hikayesi gereği Adolf Hitler'in 1945 yılında Berlin'de intihar etmeyerek gizli geçitlerden kaçmasının duyulması üzerine zalim diktatörün hayatına son vermek için Afrika'ya seyahat eden karakterin canlandırılması sağlanabilecek.

Yayınlanan ekran görüntüsü ve videolar sayesinde şimdiden yoğun bir heyecan ve merak duygusu oluşturmayı başaran Sniper Elite 3, an itibari ile devam eden E3 fuarı içerisinde de kendisinden sıkça bahsettirecek gibi görünüyor. Oyunun alameti farikalarından birisi olan " X-Ray Vision " sistemi gelişmiş yapısı ve sunulmaya devam edilirken, bundan böyle araçların içerisine ateş edildiğinde aracın yürüyen aksamı veya içerisindeki insanların da mermi tarafından nasıl vurulduklarını görmek mümkün olabilecek.

Serinin hikayesinin tekdüzeliğe bağladığı ve Sniper Elite III 'de de herhangi bir yenilik katılamayacağı konusundaki  artan eleştirilere toplu cevap vermeyi seçen Rebellion Games, yapımlarının yeni nesil nişancı oyunlarının sunabileceği her türlü özelliğe sahip olduğunu vurgulayarak, oyunu Avrupa yerine Afrika kıtasında geçirmelerinin altındaki en büyük sebeplerden birisinin de oyuncuların İkinci Dünya Savaşı'nın Avrupa dışındaki bir bölgede nasıl hissedildiğini tecrübe edebilmeleri olduğunu açıklamakta.

En Düşük Gereksinimler Önerilen Gereksinimler
İşlemci Intel Pentium D 3GHz veya AMD Athlon 64 X2 4200 Quad Core 3.2GHz
Grafik Kartı NVIDIA GeForce 8800 veya ATI Radeon HD 3870 (256 MB) NVIDIA GeForce 8800 veya ATI Radeon HD 3870 (1 GB)
RAM 2 GB 4 GB
Depolama Alanı 18 GB 18 GB
İşletim Sistemi Windows Vista SP2 / Windows 7 SP1 / Windows 8 veya 8.1 Windows Vista SP2 / Windows 7 SP1 / Windows 8 veya 8.1

Yorumlar

Fırsat Oyunları

Getting Over It with Bennett Foddy Getting Over It with Bennett Foddy