C4Game

Bu oyunu HRKGame sitesinden Steam keyi olarak alabilisiniz.

Oyun ve fiyat detaylarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Kategoriler

Platformlar

Paylaş:
Nasıl Aktif Edilir?
Favorilerine Ekle
Satıcı Platform Fiyat
HRKGame Steam 89 ₺ 27.16 ₺ Satın Al
RandomOyun Steam 89 ₺ 34.5 ₺ Satın Al
Durmaplay Steam 48.65 ₺ Satın Al
Game Satış Steam 89 ₺ 80.1 ₺ Satın Al
Oyun Kodu Al Steam 89 ₺ 80 ₺ Satın Al
Steam   Steam 89 ₺ Satın Al
Green Man Gaming Steam 146.01 ₺ Satın Al
Humble Bundle Steam 152.52 ₺ Satın Al

İlk olarak 2009 yılında True Crime: Hong Kong ismi ile yayınlanan fakat daha sonra çeşitli satış kararları sebebi ile isminin Sleeping Dogs olarak değiştirildiği yapım, ilk isimde belirtildiği gibi oyun severleri Hong Kong'un yer altı dünyasına çekmekte. Hikaye boyunca gizli detektiflik görevini sürdüren Wei Shen'in kontrol edildiği oyunda, Triad mafyasını çökertmek için verilen mücadele konu alınmakta. Her ne kadar gizli görevde olan bir polis olsa da mafyaya kendini kabul ettirmek ve gizli planları ortaya çıkarmak için tıpkı onlar gibi yaşamak, davranmak ve öldürmek zorunda olan oyun severler, pek çok kitaba ve filme konu olmuş Çin mafyasını en derinden tecrübe etme şansı bulmaktalar.

Oyunun içerisinde yer alan Havok Fizik Motoru sayesinde günümüzde Grand Theft Auto ve merakla beklenen Watch Dogs 'a benzer bir yapıya sahip olan Sleeping Dogs, çevre ile maksimum etkileşim sağlayarak herhangi bir sınırlama koymadan kişinin görevleri arzu ettiği şekilde gerçekleştirmesine olanak sağlıyor. Sıradan aksiyon oyunlarında mevcut olan belirli silahlar ve ekipmanlar ile mücadele etme kavramını tamamı ile tersine çeviren oyun, yemek masasından alınabilecek bıçaktan tutun arabaların barajından çalınabilecek silah ve beysbol sopalarına ve hatta yangın söndürme tüplerine kadar sayısız ögenin kavgalarda ve görevler kullanılmasına imkan veriyor. Bu durum oyunun ilk dakikalarından kendisini göstermeye başlarken, özellikle tecrübe kazanılıp hangi eşyanın en efektif şekilde nasıl kullanılacağı öğrenildikten sonra maksimum oyun keyfini başarıyla sunmakta.

Sleeping Dogs'un içerisinde herhangi bir online oyun deneyimi bulunmazken, içerdiği senaryo modu ve açık dünya ögeleri sayesinde kişiler genellikle çoklu oyuncu deneyimine ihtiyaç dahi duymamaktalar. Multiplayer desteğine sahip olmamasının olumlu bir yani olarak gösterilebilecek daima stabil ve sorunsuz çalışma niteliği, Sleeping Dogs'u sektörün takdir edilesi yapımları arasına sokmayı başarmakta.

En Düşük Gereksinimler Önerilen Gereksinimler
İşlemci Core 2 Duo 2.4GHz or Athlon X2 2.7GHz Core i5-2300, Phenom II X4 940 or better
Grafik Kartı DirectX 10 or 11 compatible card, ATI Radeon 3870 or higher, NVIDIA GeForce 8800 GT or higher with 512MB graphics memory, Intel HD Graphics 2500 or higher DirectX 10 or 11 compatible card, ATI Radeon 7750, NVIDIA GeForce GTX 560 or higher with 1GB graphics memory, Intel HD Graphics 4000 or higher
RAM 4 GB 8 GB
Depolama Alanı 20 GB 20 GB
İşletim Sistemi Windows Vista 64bit, Window 7 64bit, Windows 8 64bit (32bit O/S not supported) Windows Vista 64bit, Window 7 64bit, Windows 8 64bit (32bit O/S not supported)

Yorumlar

Fırsat Oyunları

Getting Over It with Bennett Foddy Getting Over It with Bennett Foddy