C4Game
Oyunu paylaş:

Bu oyunu ENEBA sitesinden Steam keyi olarak alabilisiniz.

Oyun ve fiyat detaylarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

90
Nasıl Aktif Edilir?

Strateji oyunu için önemli olan oyunculara sunulanlar ve özelliklerdir. Bu anlamda Sid Meiers Civilization V  oyunu rakiplerinin önüne geçmeyi başarıyor. Çünkü oyunda size sunulanların bir sınırı yok ve çok fazla özellikten yararlanabiliyorsunuz. Zaten bunu oyuna başladığınız zamanda anlıyorsunuz.

Oyuna başladığınızda geçmiş öncesi çağlardasınız ve teknoloji henüz gelişmiş. Tabi teknolojiyi geliştirmek sizin elinizde. Bunun için araştırma yapmalı ve ülkenizi kalkındırmalısınız. Bu sayede zamanla giderek daha da güçleniyor ve yeni şeyler keşfedebiliyorsunuz. Geliştirdiğiniz teknolojiler sayesinde de yeni silahlar üretebiliyor ve düşmanlarınıza karşı daha güçlü olabiliyorsunuz.Oyundaki amacınız ülkenizi korumak ve topraklarınızı genişletmek. Bunun içinde kendinize sağlam bir strateji belirlemelisiniz. Çünkü bu sayede gelişiminizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Ancak kimi zaman çok güçlü düşmanlarla karşılaşacaksınız. Bu durumda ise askeri gücünüzü artırmanız en iyi çözüm olacaktır.

En Düşük Gereksinimler Önerilen Gereksinimler
İşlemci Dual Core CPU 1.8 GHz Quad Core CPU
Grafik Kartı 256 MB ATI HD2600 XT veya daha iyisi, 256 MB nVidia 7900 GS veya daha iyisi ya da Core i3 512 MB ATI 4800 serisi veya daha iyisi, 512 MB nVidia 9800 serisi veya daha iyisi
RAM 2 GB 4 GB
Depolama Alanı 8 GB 8 GB
İşletim Sistemi Windows® XP SP3/ Windows® Vista SP2/ Windows® 7 Windows® Vista SP2/ Windows® 7

Yorumlar

Fırsat Oyunları

Getting Over It with Bennett Foddy Getting Over It with Bennett Foddy