C4Game

Bu oyunu HRKGame sitesinden Steam keyi olarak alabilisiniz.

Oyun ve fiyat detaylarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Paylaş:
Nasıl Aktif Edilir?
Favorilerine Ekle
Satıcı Platform Fiyat
HRKGame Steam 39 ₺ 25.52 ₺ Satın Al
ENEBA Steam 27.06 ₺ Satın Al
Oynasana Steam 39 ₺ 31.28 ₺ Satın Al
Game Satış Steam 39 ₺ 35.1 ₺ Satın Al
oyunfor.com Steam 39 ₺ 35.1 ₺ Satın Al
Durmaplay Steam 37.5 ₺ Satın Al
Steam   Steam 39 ₺ Satın Al
Humble Bundle Steam 189.22 ₺ Satın Al
Voidu   Steam 205.99 ₺ Satın Al
Stok Dışı Fiyatlar
Satıcı Platform Fiyat
MTCGAME Steam 182.92 ₺ Stok Yok
MTCGAME Steam 749.56 ₺ Stok Yok

Tarihi Dünyası

Her harita, Vietnam deneyiminin çatışmasını sadık kalarak yeniden yaratmakta ve oyuncuları doğrudan gerçek hayata karşı aşırı özgünlüğü ile savaşa çekmeyi hedeflemektedir. Haritalar, Vietnam'ın ünlü meşe ormanlarını içerecek, ancak şehirlerde, tepelerde, ABD Firebases, Pirinç tarlaları, Plantations ve daha birçok otantik yerlerde meydana gelen savaşları da kapsıyor. Vietnam mevzuatına uygun olarak, ormanda pusuya düşme ve kuşatma saldırıları için bol bol fırsat sağlayacaklardır.

30 + Otantik Silah

Amerikalılar için M16, M14, M60, M79 ve M3 Gres Tabancası da dahil olmak üzere mevcut çeşitli otantik dönem silahları; Ve Tip 56 Acil Tüfek (ünlü AK-47'nin Çinli bir kopyası), RPG-7, MAT-49, SKS Carbine ve daha birçokları, Vietcong için. Silahlar ayrıca, ayarlanabilir stoklar, takılabilir süngüler ve Red Orchestra serisinin ünlü olağanüstü silah kullanımına dayanan yeni ve gelişmiş bir geri tepme sistemi de dahil olmak üzere oyun içi etkileri ile geniş bir işlevselliğe sahiptir.

ZAMANINIZA ZAMANINIZA KONTROL EDINIZ

Oyuncuların istedikleri kadroları kurmalarını sağlayan gelişmiş kadro sistemi - onları isimlendirin, arkadaşlarını ekleyin, takımdaki etiket rengini oyunda ayarlayın. Bir kez oyunda, dünyanın ve haritalardaki kadronuzun kolaylıkla tanımlanması - birlikte takım için VOIP kanalları ve beraber çalışmak için ikramiyeler.

FUAR OYNATMA & KOZMETİK YÜKSELTME

Rising Storm 2: Vietnam'ın odak noktası oyuncu becerisi ve dengesi olacak. Silah yükseltmeleri, gelişmiş oyuncu özellikleri veya bir rütbe veya deneyim sisteminin arkasındaki yeni silahlar gibi içeriği kilitlemeyeceğiz. Her oyuncunun elinde başarılı olmak için araçları yerleştirmek istiyoruz.

BİRLİĞİNİZİ KİŞİSELLEŞTİRİN

Rising Storm 2: Vietnam, oyuncuların oynarken kazandıkları ek üniforma ve ekipman çeşitleri ile oyuncularının karakterlerini kişiselleştirmelerine izin verecek. Bunlara yeni başlıklar, giysiler, dövmeler, gözlükler ve daha pek çok şey dahildir.

En Düşük Gereksinimler Önerilen Gereksinimler
İşlemci Intel Core i3 @ 2.5GHz or AMD Phenom @ 2.5GHz Intel Core i5 @ 3.2GHz or AMD @ 4.0GHz or better
Grafik Kartı NVIDIA GeForce GTX 460 or ATI Radeon HD 5850 NVIDIA GeForce GTX 760 or AMD R9 270X or better
RAM 4 GB RAM 6 GB RAM
Depolama Alanı 50 GB kullanılabilir alan NVIDIA GeForce GTX 760 or AMD R9 270X or better
İşletim Sistemi Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit versions only) Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit versions only)

Yorumlar

Fırsat Oyunları

Getting Over It with Bennett Foddy Getting Over It with Bennett Foddy