C4Game

Bu oyunu Game Satış sitesinden Steam keyi olarak alabilisiniz.

Oyun ve fiyat detaylarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

89

Kategoriler

Platformlar

Paylaş:
Nasıl Aktif Edilir?
Favorilerine Ekle
Satıcı Platform Fiyat
Game Satış Steam 179 ₺ 80.55 ₺ Satın Al
BursaGB Steam 82.34 ₺ Satın Al
GameBayi Steam 82.34 ₺ Satın Al
AtaGame Steam 82.34 ₺ Satın Al
Steam   Steam 179 ₺ 89.5 ₺ Satın Al
HRKGame Steam 106.37 ₺ Satın Al
Durmaplay Steam 130.63 ₺ Satın Al
ENEBA Steam 201.3 ₺ Satın Al
Voidu   Steam 239 ₺ Satın Al
Humble Bundle Steam 305.12 ₺ Satın Al
oyunfor.com Steam 399 ₺ 359.1 ₺ Satın Al
Stok Dışı Fiyatlar
Satıcı Platform Fiyat
MTCGAME Steam 837.49 ₺ Stok Yok
MTCGAME Steam 1279.67 ₺ Stok Yok
Çıkış Tarihi: 25 Ocak 2019

Bu tarzın belirleyicisi ve tam bir başyapıt olan Resident Evil 2, daha derinlikli bir hikaye deneyimiyle tepeden tırnağa yeniden tasarlanarak geri dönüyor. Capcom'un tescilli RE Motorunu kullanan Resident Evil 2, nefes kesici gerçeklikteki görsellerle, kalp çarpıntısı yaratan, insanı çepeçevre saran seslerle, yeni bir omuz üstü kamerasıyla ve orijinal oyundan alınmış oyun modlarının üzerinde modernize edilmiş kontrollerle, klasik hayatta kalma ve korku efsanesinin yepyeni bir sürümünü sunuyor. 

Resident Evil 2'de, Resident Evil serisini tanımlayan klasik aksiyon, yoğun keşif ve bulmaca çözmeye dayalı oynanış geri dönüyor. Oyuncular, Raccoon City'yi vurarak tüm nüfusunu ölümcül zombilere dönüştüren felaket bir salgının bir araya getirdiği çaylak polis memuru Leon S. Kennedy'ye ve üniversite öğrencisi Claire Redfield'a katılıyor. Hem Leon hem de Claire için mevcut olan ayrı oynanabilir maceralar, oyuncuların hikayeyi her iki karakterin bakış açısından görebilmesine imkan sağlıyor. Karakterlerimiz hayatta kalmak ve şehre yapılan bu ürkütücü saldırının arkasında neyin olduğunu bulmak için birlikte mücadele verirken hayranların favorisi olan bu iki karakterin kaderi, oyuncuların ellerinde olacak. Hayatta kalmaya başarabilecekler mi?

・Korku klasiğinin tüyler ürperten yenilenmiş sürümü: 1998'deki orijinal sürüme dayanarak yaratılan yeni oyun, daha derinlikli bir hikaye deneyimi için tepeden tırnağa yeniden tasarlandı.

・Yepyeni bir bakış açısı: Yeni omuz üstü kamera modu ve modernize edilmiş kontroller, hayatta kalma ve korku deneyimine daha modern bir soluk getiriyor ve oyunculara 1998 sürümündeki orijinal oyun modlarında eski anılara yolculuk yaptırıyor.

・Ürkütücü gerçeklikte görseller: Capcom'un tescilli RE Motorunu kullanan Resident Evil 2, oyuncular Raccoon City Emniyet Müdürlüğü (RPD) koridorlarında dolaşırken nefes kesici gerçeklikte görseller sağlıyor ve büyüleyici aydınlatması ise çok detaylı, yoğun bir ortam deneyimi sunuyor.

・Garip sürülerle yüzleşin: Zombiler, korkutucu gerçeklikte bir "ıslak acı" efektiyle hayat bulurken anında gözle görünür hasar alarak gerçek zamanlı olarak tepki veriyor ve bu da her merminin çok değerli olduğu anlamına geliyor.

・Seriyi tanımlayan klasikleşmiş oyun tarzı: Sürekli olarak korkunç bir hayatta kalma mücadelesi verirken düşmanlarınızla şiddetli bir savaşa girişin, karanlık ve tehlikeli koridorları keşfedin, çeşitli bölgelere erişebilmek için bulmacaları çözün ve ortamda keşfettiğiniz öğeleri kullanın.

・Favori karakterlerinizi yepyeni bir ışıkla görün: İşteki ilk gününde çaylak polis memuru Leon S. Kennedy'ye ve bu korkunç zombi felaketinin ortasında kardeşini arayan bir üniversite öğrencisi olan Claire Redfield'a katılın.

・İki çaylak kahramanın da yerine geçin: Hem Leon hem de Claire için ayrı olarak oynanabilen maceraların tadını çıkarın ve hikayeyi her iki karakterin bakış açısından da görün.

En Düşük Gereksinimler Önerilen Gereksinimler
İşlemci Intel® Core™ i5-4460 or AMD FX™-6300 Intel® Core™ i7-3770 or AMD FX™-9590
Grafik Kartı NVIDIA® GeForce® GTX 760 or AMD Radeon™ R7 260x with 2GB Video RAM NVIDIA® GeForce® GTX 1060 or AMD Radeon™ RX 480 with 3GB VRAM
RAM 8 GB 8 GB
Depolama Alanı 26 GB 26 GB
İşletim Sistemi WINDOWS® 7, 8.1, 10 (64-BIT Required) WINDOWS® 7, 8.1, 10 (64-BIT Required)

Yorumlar

Fırsat Oyunları

Getting Over It with Bennett Foddy Getting Over It with Bennett Foddy