C4Game

Bu oyunu Game Satış sitesinden Steam keyi olarak alabilisiniz.

Oyun ve fiyat detaylarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Etiketler: Supergiant Games
Paylaş:
Nasıl Aktif Edilir?
Favorilerine Ekle
Satıcı Platform Fiyat
Game Satış Steam 32 ₺ 28.8 ₺ Satın Al
Steam   Steam 32 ₺ Satın Al
Klasgame Steam 32 ₺ Satın Al
Çıkış Tarihi: 25 Tem 2017

Muazzam büyüklükteki gizemli bir dünyada geçen Pyre, antik karşılaşmalar yoluyla sürgündeki grubunuzu özgürlüğe kavuşturacağınız grup tabanlı bir rol yapma oyunudur. Kimin aradığı görkemi tekrar kazanıp, kimin ölene dek sürgünde kalacağına siz karar verin.

Önemli özellikler

 • Bastion ve Transistor'ın Yaratıcılarından Yepyeni Bir Dünya


  Supergiant'ın şimdiye kadar oluşturduğu en büyük ve en yaratıcı dünyayı keşfedin! Bir yandan Downside isimli gizemli dünyayı keşfederken diğer yandan özgürlüklerini geri kazanmak için bir araya gelmiş çeşitli karakterleri tanıyın.
 • Aksiyon Dolu Üçe Üç Dövüş Sistemi


  Kazandığınız her zaferin veya yaşadığınız her mağlubiyetin sürgündeki karakterlerinizi aydınlanmaya biraz daha yaklaştırdığı bu dünyada, her biri birbirinden farklı, renkli düşmanlarla zorlayıcı ve sonuçların sorumluluğunu hissettiren karşılaşmalara girin. Her Rite için grubunuzdan üç kişi seçin ve bu karakterleri Talisman ve Mastery'lerle donatın.
 • Kaybetme İmkanı Olmayan Kapsamlı Hikaye

  Pyre'da ilerlemenizi asla kaybetmezsiniz. Kazansanız da kaybetseniz de yolculuğunuz devam eder. Supergiant'ın interaktif hikaye anlatımına gösterdiği özen sayesinde hikaye, her oyuncuya bambaşka bir deneyim sunar.
 • Versus Modunda Arkadaşlarınıza Meydan Okuyun


  Tek oyunculu hikaye modunun yanı sıra Pyre'da, iki oyuncunun birbiriyle savaşabileceği Versus Modu da bulunuyor. Bu mod ile oyunun hızlı ritimli ritüel karşılaşmalarında arkadaşlarınıza veya bilgisayara meydan okuyabilirsiniz. 20 benzersiz karakter arasından üçlünüzü oluşturun.
 • Zengin Atmosferli Sunum


  Pyre, Bastion ve Transistor'ı yaratan ödüllü ekibin yeteneklerini bir kez daha gözler önüne seriyor. Canlı el çizimlerinden, atmosferi yansıtan özel olarak bestelenmiş oyun müziklerine Pyre, her yönüyle sizi kendi fantastik dünyasına çekiyor.
 • Erişimi Kolay, Düzenlenebilir Kontroller

  PC için özel olarak oluşturulmuş kontrollerle ister oyun kolunu, ister fare ve klavyeyi kullanarak oynayın. Oyun, hem hikaye hem de Versus Modunda kendinizi kolaylıkla geliştirebileceğiniz bir zorluk seviyesi sunar.
En Düşük Gereksinimler Önerilen Gereksinimler
İşlemci Dual Core 3.0ghz
Grafik Kartı 1GB VRAM / OpenGL 2.1+ support
RAM 4 GB RAM
Depolama Alanı 9 GB
İşletim Sistemi Windows 7

Yorumlar

Fırsat Oyunları

Getting Over It with Bennett Foddy Getting Over It with Bennett Foddy