C4Game

Bu oyunu ENEBA sitesinden Steam keyi olarak alabilisiniz.

Oyun ve fiyat detaylarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

84

Kategoriler

Platformlar

Paylaş:
Nasıl Aktif Edilir?
Favorilerine Ekle
Satıcı Platform Fiyat
ENEBA Steam 58.7 ₺ Satın Al
HRKGame Steam 60.75 ₺ Satın Al
Game Satış Steam 112 ₺ 100.8 ₺ Satın Al
Durmaplay Steam 110.8 ₺ Satın Al
Steam   Steam 112 ₺ Satın Al
Humble Bundle Steam 346 ₺ Satın Al
Stok Dışı Fiyatlar
Satıcı Platform Fiyat
MTCGAME Steam 525.24 ₺ Stok Yok
MTCGAME Steam 1183.74 ₺ Stok Yok

Adet Yapısı

  • Planet Coaster, herkesi tasarımcı yapar. Yolları yatırın, manzara oluşturun, sürüşleri özelleştirin ve parkınızdaki her şeyi parça parça yapım ve binlerce benzersiz yapı unsuru ile benzersiz yapın.

Peyzaj Tasarımı

  • Doğa ile oynayın ve ayağınızın altındaki araziyi yeniden şekillendirin. Dağları yükseltmek, göller oluşturmak, mağaraları kazmak ve hatta gökyüzünde adalar inşa etmek için peyzajı şekillendirin, sonra yerin altında parkınızdan bardak altlıkları dokundurun.

Toplam Özgünlük

  • En sevdiğiniz sürüşleri yeniden yaratın ya da gerçek dünyayı kapıda bırakın. Ancak oynamayı seviyorsanız, konuklarınızın en gerçekçi sürüşleri ve en gerçekçi tepkileri Planet Coaster'ı en orijinal simülasyon haline getiriyor.

Simülasyon Evrimleşti

  • Oyun tarihindeki en derin park simülasyonu becerilerinizi ödüllendirir ve yönetimi eğlenceli hale getirir. Gezegen Coaster'ın dünyası seçimlerinize anında tepki verdiği için konuklarınızın deneyiminin her yönünü kontrol edin ve izleyin.

Yaşayan Bir Dünya

  • Her park konukı parkınızı kendi çıkarları ve arzularıyla düşünen, hisseden ve araştıran etkileyici bir kişidir. Birlikte Planet Coaster'ın konukları, parkın ne kadar iyi çalıştığını bir bakışta söyleyecektir.

Park Yönetimi

  • Yönetiminizi eğlenceli hale getiren erişilebilir kontrollere sahip patronuz. Becerilerini yaratıcı senaryoların bir kampanyasında test edin veya eğlenceniz için hazırlayın ve misafirlerinizi şaşırtmak, eğlendirmek ve heyecanlandırmak için parklarınızı ıslah edin. 

Toplumsal Yaratılış

  • Planet Coaster, dünyadaki coaster fanatiklerini ve yaratıcılarını Steam Workshop topluluk merkeziyle birleştirir. Sahneyi, rollercoaster'ları ve hatta tüm parkları diğer oyuncularla ticaret yapın ve dünyanın en çılgın yaratımlarını kendi parkınıza ekleyin.

Esinlenin

  • Dünyanın en iyi coaster park yaratıcılarının her gün yeni içerikler keşfedin. En sevdiğiniz içerik oluşturuculara göz atın ve bunları indirin veya Planet Coaster geliştirme ekibi tarafından seçilen en son tasarımlardan seçim yapın.

Yaratıcılığınızı Paylaşın

  • Muhteşem bir dondurma dükkanı veya dünyanın en heyecan verici coaster olsun, oluşturun, isimlendirin ve gezegende paylaşın. Yaratıcı bir topluluğa katılın ve tasarımlarınızın tüm dünyadaki parklarda göründüğünü görün.
En Düşük Gereksinimler Önerilen Gereksinimler
İşlemci Intel i5-2300/AMD FX-4300. RAM: 8 GB Intel i7-4770/AMD FX-8350
Grafik Kartı nVidia GTX 560 (2 GB)/AMD Radeon 7850 (2GB) nVidia GTX 980 (4GB)/AMD R9 380 (4GB)
RAM 8 GB 12 GB
Depolama Alanı 8 GB 8 GB
İşletim Sistemi Windows 7 (SP1+)/8.1/10 64bit Windows 7 (SP1+)/8.1/10 64bit

Yorumlar

Fırsat Oyunları

Getting Over It with Bennett Foddy Getting Over It with Bennett Foddy