C4Game

Bu oyunu Steam sitesinden Steam keyi olarak alabilisiniz.

Oyun ve fiyat detaylarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

59

Kategoriler

Platformlar

Paylaş:
Nasıl Aktif Edilir?
Favorilerine Ekle
Satıcı Platform Fiyat
Steam   Steam 89 ₺ 8.9 ₺ Satın Al
ENEBA Steam 21.98 ₺ Satın Al
HRKGame Steam 89 ₺ 23.42 ₺ Satın Al
RandomOyun Steam 89 ₺ 34.9 ₺ Satın Al
Durmaplay Steam 50 ₺ Satın Al
Game Satış Steam 89 ₺ 80.1 ₺ Satın Al

Murdered Soul Suspect Steam oyunu Eric Studer, Naoto Sugiyama ve Yosuke Shiokawa gibi Japon geliştiricilerini takip eden kişilerin yakından tanıyacağı isimlerin elinden çıkmış bir oyun. Kullandığı Unreal Engine 3 oyun motoru sayesinde oyunculara maksimum gerçeklikteki görüntüleri akıcı biçimde tecrübe etme fırsatı veren yapım, her ne kadar içerisinde saliselerin önemli olacağı bir sistem bulundurmasa da yine de çalıştığı tüm platformlarda kalitesini hissettirmeyi başarıyor.

Bilgisayarlara ek olarak Playstation 3, Playstation 4, XBox One ve XBox 360 platformlarında da sorunsuz biçimde kullanılabilen Murdered Soul Suspect, bu geniş platform yelpazesi ile mümkün olabilecek en yoğun kullanıcı kitlesine de ulaşmayı amaçlamakta. Geliştiricilerin Unreal Engine'in son versiyonu olan 4 yerine 3'ü kullanmayı tercih etmelerindeki en büyük sebebin Murdered: Soul Suspect'i eski nesil konsollara da çıkartabilmek olduğu vurgulanırken, potansiyel bir devam oyununun ise kesin hatlarla UE4'ü kullanacağı garantilenmiş durumda.

Oyunun hikayesinde dedektif Ronan O'Connor'ın bir seri katil tarafından camdan atılarak öldürülmesinden sonra hayalet olarak katilinin peşine düşmesini ve adaleti sağlamak için verdiği uğraşı tecrübe etmek mümkün. Her ne kadar doksanlardan kalma klasik bir Hollywood filmi senaryosu gibi gelse de Airtight Games'in senaryonun çoğu kısmına yerleştirdiği ince değişim ve karakter çeşitlemeleri sayesinde her yaş ve çevreden kişinin üst düzey zevk alacağı bir oyun ortaya konmuş durumda.

Murdered Soul Suspect PC nin ilk inceleme puanlarında ortalama değerlere ulaşılırken, düşük puanları veren çoğu otoritenin bu eleştirisinin sebebi olan grafik hatalarının birkaç gün içerisinde yayınlanacak yama paketi ile düzeltilecek oluşu, oyunun kullanıcılarından gelen puanları da bir hayli yükseltecek gibi görünüyor.

En Düşük Gereksinimler Önerilen Gereksinimler
İşlemci High-Performance Dual Core CPU or Quad Core CPU AMD FX-8000 series or better / Intel Quad i7 Core CPU
Grafik Kartı AMD Radeon™ HD 3870 512MB RAM / Nvidia GeForce 8800GT AMD Radeon™ TM R9 270 or better / Nvidia GTX 660 series or better
RAM 2 GB 4 GB
Depolama Alanı 12 GB 12 GB
İşletim Sistemi Windows Vista 64bit with Platform Update for Windows Vista Windows 7 64bit / Windows 8 64bit

Yorumlar

Fırsat Oyunları

Getting Over It with Bennett Foddy Getting Over It with Bennett Foddy