C4Game

Bu oyunu Game Satış sitesinden Steam keyi olarak alabilisiniz.

Oyun ve fiyat detaylarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Kategoriler

Platformlar

Paylaş:
Nasıl Aktif Edilir?
Favorilerine Ekle
Satıcı Platform Fiyat
Game Satış Steam 40 ₺ 36 ₺ Satın Al
Steam   Steam 40 ₺ Satın Al
Klasgame Steam 40 ₺ Satın Al
Durmaplay Steam 40 ₺ Satın Al
RandomOyun Steam 40 ₺ 39.5 ₺ Satın Al
Durmaplay Steam 40 ₺ Satın Al
HRKGame Steam 72.06 ₺ Satın Al
ENEBA Steam 76.74 ₺ Satın Al
Humble Bundle Steam 190.67 ₺ Satın Al
Stok Dışı Fiyatlar
Satıcı Platform Fiyat
MTCGAME Steam 799.68 ₺ Stok Yok

Hurtworld, en zor sartlarda hayatta kalma ve FPS modu ile oynanan bir multiplayer oyundur. Donmak üzereyken ateş yakmanız gerekebilir, yırtıcı bir hayvandan korunmanız gerekebilir yada birisi sizi oyunda vurabilir. Kısacası hayatta kalmak için her şeyi yapacaksınız.

Hurtworld PC oyununda değerli kaynakları ne kadar çok elde etmek isterseniz o kadar derecede tehlike oranı artıyor. Çünkü genellikle en yırtıcı hayvanlar, en zor koşullar ve en iyi parçalar bu kaynakların olduğu ortamlarda bulunuyor.

Hurtworld sizin için bütün PVP ve PVE ögelerini barındırıyor. Oyunda gitgide artan tehlikelere karşı sizin de bir kombinasyon geliştirmeniz ve craft sistemini uygulamanız gerekiyor. Bir silah yapmak için oyunda birkaç ögenin parçalarını toplamanız lazım. Hurtworld haritasında kendinizi korumak için ev inşa etmeniz de gerekiyor. İnşaat yapmak için şehir alanlarını kullanabilirsiniz. Hurtworld çok büyük bir haritaya sahip olduğu için oyun haritasında gezinmek için araba yada bisiklet gibi ögelere ihtiyacınız olacak. Bu ögeleri bozuk yada parçaları eksik bulabilirsiniz. Bu durumda eksikleri tamamlamanız gerekiyor. Ayrıca bulduğunuz araba yada bisikleti güzelce temizleyebilir, oyunda bulunan ender boyalar ile boyayabilirsiniz.

Hurtworld PVP de çok çekişmeli olacağa benziyor. Çünkü kaynaklar sinirli ve diğer rakipleriniz de o bölgede olacak. Diğer rakiplerinizi alt ederek bu kaynakları mümkün olduğunca hızlı toplamaya çalışacaksınız. Harabelerden ve binalardan da ender motor parçaları bulabilirsiniz.

Hurtworld dünyasında kuzeyin kar ormanlarından, güneyin papağan çöllerini keşfedeceksiniz. Hurtworld dünyası üzerinde sürekli gezemeyeceğiniz için herhangi bir alana korunak inşa etmeniz gerekiyor. Fakat bu korunak diğer oyuncular tarafından işgal edilebilir ve yağmalanabilir.

En Düşük Gereksinimler Önerilen Gereksinimler
İşlemci 2 GHz 3 GHz
Grafik Kartı GeForce 460/Radeon HD 5850/Intel HD 4600 with at least 1024 MB video RAM GeForce 660/Radeon HD 6970
RAM 4 GB RAM 8 GB RAM
Depolama Alanı 2 GB kullanılabilir alan 4 GB kullanılabilir alan
İşletim Sistemi Windows XP 64 Windows 7 64

Yorumlar

Fırsat Oyunları

Getting Over It with Bennett Foddy Getting Over It with Bennett Foddy