C4Game

Bu oyunu Game Satış sitesinden Steam keyi olarak alabilisiniz.

Oyun ve fiyat detaylarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Paylaş:
Nasıl Aktif Edilir?
Favorilerine Ekle
Satıcı Platform Fiyat
Game Satış Steam 39 ₺ 35.1 ₺ Satın Al
Steam   Steam 39 ₺ Satın Al
Durmaplay Steam 40 ₺ Satın Al
ENEBA Steam 77.9 ₺ Satın Al
HRKGame Steam 79.44 ₺ Satın Al
Humble Bundle Steam 190.67 ₺ Satın Al
Stok Dışı Fiyatlar
Satıcı Platform Fiyat
MTCGAME Steam 799.68 ₺ Stok Yok

İnsanlığın yok olmanın eşiğinde olduğu kıyamet kopuk bir fantezi dünyasına girin, demir altın değerlidir ve güven çok kazanılmaktadır. Bu ARPG, karmaşık karakter gelişimi, yüzlerce eşsiz öğe, işçiliği ve seçim ve sonuca sahip görevleri içermektedir.

Temel Özellikler

 • Çift Sınıf - Altı farklı sınıftan herhangi biri sınıf başına 25'den fazla beceri ve değiştirici ile birleştirin. Temel sınıflar Soldier, Demolitionist, Occultist, Nightblade, Arcanist ve Shaman'dır.
 • Yüzlerce Eşya Becerisi - Sınıfınızın yapımını, öğeler ve ekipman eklentileri tarafından verilen 250'nin üzerinde benzersiz beceriyle zenginleştirin.
 • Yüzlerce Öğeyi toplayın - Ortak, büyülü, nadir, destansı efsanevi efsanevi sınıflar. Ayrıca 20.000'in üzerinde olası sihirli bağlantı kombinasyonu ve 200'den fazla nadir iliştirme.
 • Seçim ve Sonuçla Görevler - Dünyaya önemli etkiler bırakan zor kararlarla karşı karşıya kalacaksınız. Yolda olan yabancılar, çaresiz aileler ve hatta tüm köyler eylemlerinize dayanarak yaşayabilir veya yok olabilir. Şu anda, 75'ten fazla maceralı 75'den fazla macera toplanacak.
 • Dost ve Düşman Factionları - Ek görev çizgileri, satıcı indirimleri ve özel hizip tabanlı öğeler ve artırmalar için insan hizipleriyle lehgi kazanın. Bazı nötr hizipler müttefikler haline dönüşebilir, ancak birine yardım ederseniz düşmanınız başka bir kavgaya dönüşecektir. Düşmanca hizipler yaptıklarınızı hatırlayacak ve nefretlerini derinleştirecek, sizi avlamak için geniş paketler ve elit kahramanlar gönderilecek.
 • Bağımlılık, ek beceri uyarlama katmanı, sınıf becerileriniz için ikramiye ve güçlü ikincil efektler elde etmenizi sağlar. Bunlar, dev bir takımyıldız haritasından, dünya çapında gizlenmiş olan yıkılmış veya yıkılmış tapınakların bulunması ve restore edilmesiyle kazanılan puanlarla kilidini açtı.
 • Dünyayı Yeniden Yapın - Hayatta kalma ihtiyaçlarını güvence altına alarak, yapıları yeniden inşa ederek ve sonra hizmetlerini davanıza ödeyebilen kurtarmaları kurtararak insanların yaşamalarını ve gelişmesini sağlayın.
 • 4 Kişilik Çok Oyunculu - Görkemli çok oyunculu oyunda arkadaşlarınızla bağlanın veya yeni müttefikler olun. Çok oyunculu karşılaşmalar ekip çalışmanızı nihai zorluğa sokacaktır.
 • Hızlı tempolu Visseral Combat - Düşman kan sıçramaları, ragoldoll fiziği ve doymuş düşman ölüm etkileri. Kapılara çarpıp eve dövüş, yıkınca yıkılmış bir mobilyanın yolunu bırakın.
 • Döndürülebilir Kamera - Dünyanın güzelliklerini araştırmayı ve en uygun açıdan daima savaşmayı seçerseniz. Düzeyler, oyuncuların kamerayı döndürmeye zorlanmadığı şekilde hala tasarlanmıştır; Tamamen isteğe bağlıdır.
 • Sırlar ve İfadeler Bol - 200+ Düşman kahramanı ve patronları, ölümcül becerileri ile kendi benzersiz dizileriyle elle yapılandırılmış. Duvarların, gizli boşlukların ve gizemli kilitli kapılar ardında gizli 20 + gizli alan. Engeller patlatın veya yeni yollar açmak için yapıları onarın.
 • Rogue Like Dungeons - Nadir olarak hazırlanmış bir anahtar gerektiren, kilitli zorlu zindanların içine inin, ilerlediğinizde düşman seviyelerinin arttığı ve oyuncu teleportunun devre dışı bırakıldığı yerdir. Zindanı tamamlamak veya denemek için ölmek dışında hiçbir çıkış yolu yoktur.
 • Dinamik Hava - Dünya, bölgeye özgü iklimlerle ve çeşitli hava efektleriyle hayata geçirilir. Fırtınalı bir fırtınaya dönüşen hafif yağmur duşları ile güneşli bir gün bulutlanabilir. Değişken rüzgar rüzgarları çim patlar ve yel değirmenleri gibi nesneleri etkiler.
 • Tarif Tabanlı El Sanatları - Kurtarılan bileşenleri benzersiz hazırlanmış öğelere birleştirip daha sonra, inanılmaz güç öğelerini tamamlamak için daha üst katmanlı tariflerle bu temel hazırlanmış öğeleri kullanmanıza izin veren 250'den fazla hazırlama tarifini topla.
 • Beceri Puanlarının Geri Çağırılması - Geri ödeme puanlarına ödeme yapma olanağı, bir karakteri kalıcı olarak gösterebilecek erken bilinçsiz beceri seçimleri yapmak zorunda kalma korkusunu ve hayal kırıklığını hafifletir.
En Düşük Gereksinimler Önerilen Gereksinimler
İşlemci x86 compatible 2.3GHz or faster processor (Intel 2nd generation core i-series or equivalent) x86 compatible 3.2GHz or faster processor (Intel 4th generation core i-series or better)
Grafik Kartı 512MB NVIDIA GeForce 6800 series or ATI Radeon X800 series or better 1.5GB NVIDIA GeForce 500 series or ATI Radeon 6000 series or better
RAM 2 GB RAM 6 GB RAM
Depolama Alanı 5 GB kullanılabilir alan 5 GB kullanılabilir alan
İşletim Sistemi Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10 Windows 7 / Windows 10

Yorumlar

Fırsat Oyunları

Getting Over It with Bennett Foddy Getting Over It with Bennett Foddy