C4Game

Bu oyunu Game Satış sitesinden Steam keyi olarak alabilisiniz.

Oyun ve fiyat detaylarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

93

Kategoriler

Platformlar

Paylaş:
Nasıl Aktif Edilir?
Favorilerine Ekle
Satıcı Platform Fiyat
Game Satış Steam 24 ₺ 21.6 ₺ Satın Al
Steam   Steam 24 ₺ Satın Al
Durmaplay Steam 30 ₺ Satın Al
Voidu   Steam 88.89 ₺ 84.44 ₺ Satın Al
Stok Dışı Fiyatlar
Satıcı Platform Fiyat
HRKGame Steam 41.47 ₺ Stok Yok
MTCGAME Steam 110.89 ₺ Stok Yok

Grand Theft Auto, resmi kısaltması ile GTA, oyun programcısı David Jones ve Mike Dailly, Dan ve Sam Houser kardeşler ile oyun tasarımcısı Zachary Clarke tarafından yaratılan video oyunu serisidir. İlk olarak Rockstar North (eski adıyla DMA Design) tarafından Birleşik Krallık’da geliştirilmiş ve Rockstar Games tarafından yayımlanmıştır. Serinin adı büyük otomobil soygunu anlamına gelen “grand theft auto” teriminden gelmektedir.

Seride geçen hayali mekanlar Amerikan şehirlerinden esinlenilerek tasarlanmıştır. Oyunlar oyuncuların hikayede ilerleyebilmek için görev yapabildikleri, bununla birlikte aksiyon-macera, sürüş, rol yapma, gizlilik ve yarış elementlerini de içeren serbest dünya üzerine odaklanmıştır. Serinin konusu genellikle Amerikan kültürünün komedi ile eleştirisi olsa da yetişkinlere yönelik doğası ve şiddet teması ile tartışmalara neden olmuştur. Oyunların konusu suç dünyası içerisinde farklı nedenlerle yükselmeye çalışan farklı ana karakterlere odaklıdır. Yan karakterler genellikle ana karaktere ya da onun örgütüne ihanet eden veya ana karakterin ilerlemesini yavaşlatan karakterlerden oluşmaktadır.

En Düşük Gereksinimler Önerilen Gereksinimler
İşlemci Pentium III veya Athlon equivalent Pentium 4 veya Athlon XP
Grafik Kartı 64 MB DirectX 8.1 uyumlu ekran kartı (NVIDIA GeForce 3 ya da üstü) 128 MB DirectX 9.0c compliant ekran kartı (NVIDIA GeForce 6 series)
RAM 256 MB 384 MB (the more the better!)
Depolama Alanı 3.6 GB 4.7 GB
İşletim Sistemi Windows 2000/XP only Windows 2000/XP only

Yorumlar

Fırsat Oyunları

Getting Over It with Bennett Foddy Getting Over It with Bennett Foddy