C4Game

Bu oyunu Durmaplay sitesinden Microsoft Store keyi olarak alabilisiniz.

Oyun ve fiyat detaylarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Etiketler: forza horizon, windows
86

Kategoriler

Platformlar

Paylaş:
Nasıl Aktif Edilir?
Favorilerine Ekle
Satıcı Platform Fiyat
Durmaplay Microsoft Store 89 ₺ Satın Al
oyunfor.com Microsoft Store 110 ₺ Satın Al
GameBayi Microsoft Store 209 ₺ Satın Al
Stok Dışı Fiyatlar
Satıcı Platform Fiyat
HRKGame Microsoft Store 163.1 ₺ Stok Yok

HORIZON'UN ŞİMDİYE KADARKİ EN BÜYÜK DÜNYASI AVUSTRALYA'YI KEŞFEDİN

  • Aracınızı Orta Avustralya'nın sonsuz çölleri ve taşlı kanyonlarından verimli ve balta girmemiş yağmur ormanlarına ve Avustralya'daki Gold Coast'ın sıcak sahillerine ve göz kamaştırıcı gökdelenlerine sürün.

 DÜNYANIN EN İYİ 350'DEN FAZLA ARACI ARASINDAN SEÇİMİNİZİ YAPIN

  • Tüm araçlar ForzaVista™ ile tam kokpit görünümleri, çalışan aydınlatmalar ve silecekler ile ayrıntılı olarak yeniden tasarlandı. Yeni araç türleri Forza'ya daha önce görmediğiniz yeni sürüş deneyimleri getiriyor.

 YENİ SÜRÜŞ OYNANIŞINI KEŞFEDİN

  • Tehlike İşareti Sıçramaları, Konvoylar ve Drift Bölgeleri sizi bekleyen heyecan verici yeni sürüş mücadelelerinden yalnızca birkaçı. Heyecan verici Showcase etkinliklerinde yer alarak aracınızla bir dizi sürat teknesi, hatta devasa bir zeplinle yarışın!

 ARKADAŞLARINIZI İŞE ALIN VE KOVUN

  • Patron sizsiniz. Hayran kazanmanıza ve festivalinizi büyütmenize yardımcı olmaları için arkadaşlarınızın Drivatar'larını işe alın ve çevrimiçi olmadıklarında bile dünyayı onlarla birlikte keşfetmek için Konvoylar oluşturun. Size hayran getirmiyorlarsa hepsini kovun!

 HER ŞEYİ ÖZELLEŞTİRİN

  • Horizon Blueprint size yarışların, şampiyonaların ve Yapılacaklar Listesi mücadelelerinin her yönünü değiştirme olanağı sağlar. Ayrıca kendi oyununuzda arkadaşlarınıza anında meydan okuyabilirsiniz. Sürücü karakterinizi seçin, özel boya desenleri ve gösterişli plakalar oluşturun, yeni gövde kitleri ekleyin, hatta kendi araç kornanızı seçin.

 SEVDİĞİNİZ MÜZİKLERLE YARIŞIN

  • Sekiz farklı radyo istasyonu arasından seçiminizi yapın veya Groove Music ile kendi müzik koleksiyonunuzdan özel bir istasyon oluşturun.

 ÇEVRİMİÇİ BİR SÜRÜŞ MACERASI BAŞLATIN

  • Çevrimiçi 4 Kişilik Eşli Oyun modunda ilk kez arkadaşlarınızla birlikte Horizon mücadelesinin çeşitliliğinin, çekişmesinin ve ödüllerinin tadını çıkarın.

 MÜZAYEDE EVİNİ OYNAYIN

  • Forza Topluluğu'ndaki en yetenekli içerik oluşturucularının paylaştıkları nadir arabalara ve inanılmaz sanat eserlerine ulaşın.
En Düşük Gereksinimler Önerilen Gereksinimler
İşlemci Intel i7 3820 @ 3.6GHz Intel i7 6700 @ 4.0GHz
Grafik Kartı NVIDIA GTX 970 veya NVIDIA GTX 1060 | AMD R9 290X veya AMD RX 480 NVIDIA GTX 980Ti veya GTX 1080 | AMD R9 Fury X
RAM 12 GB 16 GB
Depolama Alanı 55 GB 55 GB
İşletim Sistemi Windows 10 Windows 10

Yorumlar

Fırsat Oyunları

Getting Over It with Bennett Foddy Getting Over It with Bennett Foddy