C4Game

Bu oyunu GameBayi sitesinden Steam keyi olarak alabilisiniz.

Oyun ve fiyat detaylarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Etiketler: Football, Manager, sega, fm
80

Kategoriler

Platformlar

Paylaş:
Nasıl Aktif Edilir?
Favorilerine Ekle
Satıcı Platform Fiyat
GameBayi Steam 18.5 ₺ Satın Al
Perdigital Steam 100 ₺ 83.99 ₺ Satın Al
ENEBA Steam 242.81 ₺ Satın Al
Stok Dışı Fiyatlar
Satıcı Platform Fiyat
HRKGame Steam 109.59 ₺ Stok Yok

Geliştirilmiş Maç Deneyimi : Hareket yakalama teknolojisiyle yakalanmış 1500'ü aşkın yeni ve gelişmiş animasyona ve bunun yanında gelişmiş AI karar verme, gelişmiş stadyumlar ve gerçekçi LED reklam panolarına sahip önemli ölçüde geliştirilmiş 3D maç motoru.

Yenilenmiş Gelen Kutusu : Haber akışınız artık çok daha sezgisel, bağlamsal ve kulübünüzle ilişkili. Artık ekibinizden daha detaylı bilgiler ve tavsiyeler alacak ve gelen kutunuzdan ayrılmadan bunlarla ilgili işlem yapabileceksiniz.

Facegen Teknolojisi : Menajer avatarınız artık kendi yüzünüzle kişiselleştirilebilir. Oyunda taratılır ve FaceGen teknolojisi kullanılarak oluşturulur. AI menajeriniz, gerçekten oyunun bir parçasıymışsınız gibi hissettirmek için sizi başlangıç ekranında karşılayacak.

Transfer , Anlaşmalar ve Hikayeler : Artık oyuncular ve temsilcilerle sözleşme öncesi teklif görüşmeleri yaparak kulübünüz için vizyonunuzu belirleyebilirsiniz. Fakat, kulübünüzün reklamını ikna edici bir şekilde yaptığınızdan emin olun. Yoksa, uzun soluklu bir transfer hikayesiyle karşı karşıya kalabilirsiniz.

Sosyal Medyanın Baskıları : Taraftarlar ve medya, yepyeni sosyal akış sayesinde düşüncelerini dile getiriyor. Burası büyük haberlerin verildiği ve baskının meydana geldiği yer... Taraftarların beklentilerini karşılamıyorsanız bunu kısa sürede öğrenirsiniz.

En iyi Hızlı Başlangıç : Bu yeni ekleme, sizi dijital yedek kulübesine ve aksiyona daha önce hiç olmadığı kadar hızlı bir şekilde ulaştırıyor. Artık oyunu yüklemeden takımınızı seçebilecek ve ligler, veri tabanı boyutu ve makine performansı için en uygun önerileri alacaksınız.

Fantazi Draft İlerlemesi : Popüler çok oyunculu mod, serinin en ünlü taraftarları olan gerçek insanlar üzerinde modellenen AI menajerleriyle kıyasıya rekabet edeceğiniz yeni tek oyuncu seçeneğine sahip. Kaç tanesini seçebiliyorsunuz?

Yeni Personel Rolleri : Güçlü bir teknik ekip oluşturmak oyuncularınızdan en iyi şekilde faydalanmak için çok önemlidir. Bu sezonda yetenek avcılarınıza yardımcı olacak Veri Analistleri ve sağlık ekibinize yardımcı olacak Spor Bilim İnsanları mevcut olacaktır.

Oyuncu Özelliklerinin Geliştirilmesi : Oyuncu karakterine kariyer gelişimi üzerinde dramatik bir etkiye sahip olabilecek daha fazla derinlik katmanı ekledik. Oyuncular artık çevrelerinden daha fazla haberdar. Bu nedenle, onlar oynama süreleri veya antrenman tesislerinden memnun olmadıklarında, siz bunlardan haberdar olacaksınız!

En Düşük Gereksinimler Önerilen Gereksinimler
İşlemci Intel Pentium 4 Intel Core AMD Athlon 2.2GHz+ Core 2 Duo E4400 2.0GHz
Grafik Kartı NVIDIA GeForce 8600M GT AMD/ATI Mobility Radeon HD 2400 GeForce GT 340
RAM 2 GB 4 GB
Depolama Alanı 4 GB 4 GB
İşletim Sistemi Win Vista 32 Win 7 32

Yorumlar

Fırsat Oyunları

Getting Over It with Bennett Foddy Getting Over It with Bennett Foddy