C4Game

Bu oyunu GameBayi sitesinden Steam keyi olarak alabilisiniz.

Oyun ve fiyat detaylarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Etiketler: Football, Manager, sega, fm
80

Kategoriler

Platformlar

Paylaş:
Nasıl Aktif Edilir?
Favorilerine Ekle
Satıcı Platform Fiyat
GameBayi Steam 18.5 ₺ Satın Al
ENEBA Steam 393.81 ₺ Satın Al
Stok Dışı Fiyatlar
Satıcı Platform Fiyat
Durmaplay Steam 29.9 ₺ Stok Yok

Football Manager 2015 'in her bir gelişmesini anlık olarak izleyen oldukça yoğun bir kitlenin bulunduğu düşünüldüğünde, sunumu ile birlikte tıpkı serinin eski oyunlarında olduğu gibi son derece üstün satış rakamlarına ulaşacağına da kesin gözle bakılmakta.

Her ne kadar ilk bakışta sıradan bir futbol taktik uygulama oyunu olarak görülse de aslında içsel yapısı ile profesyonel istatistik programlarına taş çıkartan Football Manager oyunları, 2015 yapımı ile birlikte söz konusu niteliğini mümkün olan en üst noktaya taşımayı hedeflemekte. Dünya genelinden on binlerce oyuncunun yüzlerce teknik direktör ve takım detayını da lisanslı olarak içerisinde barındıran FM 2015 Steam 'in içerdiği değerlerin doğruluğu konusundaki kanıt, çoğu gerçek teknik adamın oyuncu araştırmalarını söz konusu seri üzerinden gerçekleştirdiği ve genellikle başarılı kararlara ulaştıkları ile gösterilmekte. Tamamı ile tek bir oyuna odaklı çalıştıkları için yıl boyunca tüm oyuncuları en ince detaylarına kadar inceleyen ve bu sayede de profesyonel yapıdaki seriyi oluşturma başarısını gösteren Sports Interactive'in, Football Manager 2015 ile de söz konusu takdir edilesi haline devam edeceği düşünülmekte. Bilgisayar sürümlerinin birbirlerinden içerik açısından herhangi bir farka sahip olmayacakları düşünülse de, iOS ve Android sürümlerinin maçlar sırasında oluşan grafiksel açı bakımından bir nebze daha basit olacağını da şimdiden açıkça belirten yetkililer, bu konuda en üstün tecrübeyi sunabilmek için ellerinden gelen en üstün çalışmaları gerçekleştirecekleri konusunda da takipçilerine söz vermekteler. Football Manager 2015, Sports Interactive'in üst düzey çalışmaları sonucunda daha uzun yıllar boyunca sektörün en başarılı menajerlik oyunu olmaya devam ederek futbol sevdalılarının kalbindeki yerini her geçen gün biraz daha derinleştirecek gibi görünüyor.

En Düşük Gereksinimler Önerilen Gereksinimler
İşlemci AMD Radeon 9800 Pro ya da NVidia GeForce FX 5900 Ultra veya üzeri ekran kartı. Intel Core 2 Duo E4400 2.0 GHz. ya da AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4200+ 2.2 GHz. veya üzeri işlemci.
Grafik Kartı AMD Radeon 9800 Pro ya da NVidia GeForce FX 5900 Ultra veya üzeri ekran kartı. AMD Radeon X1900 GT ya da NVidia GeForce GT 340 veya üzeri ekran kartı.
RAM 2 GB 4 GB
Depolama Alanı 3 GB 3 GB
İşletim Sistemi Win XP, Vista, Windows 7 üzeri işletim sistemi. Win XP, Vista, Windows 7 üzeri işletim sistemi.

Yorumlar

Fırsat Oyunları

Getting Over It with Bennett Foddy Getting Over It with Bennett Foddy