Bu fiyatın geçerli olduğu platform ve site:

Oyun ve fiyat detaylarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

80
Kategoriler: Aksiyon
Platformlar: Steam, Uplay
Etiketler: far, cry, crytek
Oyunu paylaş:

Far Cry 4 PC, üçüncü oyun ile birlikte ortaya çıkan orijinallikten ayrılmaya başlandığı konusundaki eleştirilere cevap olarak yepyeni bir hikaye, etkileyici karakterler ve üst düzey gerçekçilik ögelerini oyunculara sunmaya hazırlanıyor gibi görünüyor. Dijital oyun sektörünün en köklü ve başarılı yapımcılarından birisi olarak nitelendirilebilecek Ubisoft’un önde gelen aksiyon serileri arasında yer alan Far Cry, takipçileri ile ilk olarak Crytek tarafından hazırlanan oyun ile 2004 yılında buluşmuştu. Hazırlığının Türk oyun geliştiricilerinin şüphesiz en başarılı isimleri arasında bulunan Cevat Yerli tarafından yönetilmesi ile birlikte ülkemiz için de büyük öneme sahip olan oyunun dört aylık bir periyot içerisinde yedi yüz otuz bin resmi kopya satışına ulaşması, dijital oyun satışının henüz çok revaçta olmadığı o günlerde oldukça üstün bir başarı olarak tarihe geçmişti. Zaman içerisinde gördüğü yoğun ilgi sebebi ile ikinci ve üçüncü oyunu ile de üst düzey aksiyon ve nişancı keyfini kullanıcısına yaşatmaya devam eden seri, yeni nesil konsollar v e üst düzey bilgisayarlar için hazırlanan dördüncü oyunu ile de gelecek aylar içerisinde kullanıma açılmaya hazırlanmakta.

Oyun yönetmenleri arasında ismi pek çok yapımda yer alan başarılı isimlerden Alex Hutchinson tarafından yönetilen Far Cry 4 , Ubisoft’un Montreal stüdyoları tarafından hazırlanmayı sürdürüyor. An itibari ile Assassin’s Creed Unity için de çaba sarf eden stüdyonun Far Cry 4 üzerinde çalışan takımının farklı kişilerden oluşması, iki üst düzey oyunun aynı anda hazırlanmasından ortaya çıkması muhtemel gecikme ve benzer problemleri de ortadan kaldırmakta.

Her ne kadar ana yapısı tek kişilik senaryo modu üzerine kurulsa da çok kişilik online modları ile de hikayeyi tamamlamayı başaran kişilere sürekli eğlence imkanını da sunan Farcry 4, sahip olacağı üstün mücadele sistemleri sayesinde her yaş ve tecrübeden kişinin rahatlıkla kendine uygun rakipleri bulabileceği bir sisteme sahip olacak gibi görünüyor.

En Düşük Gereksinimler Önerilen Gereksinimler
İşlemci Intel Core i5-750 @ 2.6 GHz veya AMD Phenom II X4 955 @ 3.2 GHz Intel Core i5-2400S @ 2.5 GHz veya AMD FX-8350 @ 4.0
Grafik Kartı NVIDIA GeForce GTX 460 veya AMD Radeon HD5850 (1GB) NVIDIA GeForce GTX 680 veya AMD Radeon R9 290X (2GB)
RAM 4 GB 8 GB
Depolama Alanı 30 GB 30 GB
İşletim Sistemi Windows 7 SP1, Windows 8/8.1 (Sadece 64Bit) Windows 7 SP1, Windows 8/8.1 (Sadece 64Bit)

Yorumlar

Fırsat Oyunları

Getting Over It with Bennett Foddy Getting Over It with Bennett Foddy