C4Game

Bu oyunu ENEBA sitesinden Steam keyi olarak alabilisiniz.

Oyun ve fiyat detaylarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

91

Kategoriler

RYO

Platformlar

Paylaş:
Nasıl Aktif Edilir?
Favorilerine Ekle
Satıcı Platform Fiyat
ENEBA Steam 10.71 ₺ Satın Al
Game Satış Steam 18 ₺ 16.2 ₺ Satın Al
oyunfor.com Steam 18 ₺ 16.2 ₺ Satın Al
Klasgame Steam 18 ₺ Satın Al
Steam   Steam 18 ₺ Satın Al
RandomOyun Steam 18 ₺ 17.5 ₺ Satın Al
Durmaplay Steam 17 ₺ Satın Al
HRKGame Steam 24.69 ₺ Satın Al
Humble Bundle Steam 81.44 ₺ Satın Al
Voidu   Steam 192.84 ₺ 183.19 ₺ Satın Al

Vault-Tec mühendisleri, kendi atlamanızın keyfini çıkarabilmeniz için Wasteland hayatının etkileşimli bir biçimde yeniden üretilmesi için gün boyunca çalıştılar. Kapsamlı bir dünya, eşsiz dövüş, şok edici gerçekçi görseller, oyuncu seçimi tonları ve inanılmaz bir dinamik karakter dökümü var. Radyasyon, Süper Mutantlar ve düşman mutasyona uğramış canlılar, her dakika dışarıdaki dünyanın korkularına karşı hayatta kalma mücadelesi veriyorlar. Post Nuclear Simulation'da Amerika'nın İlk Seçimi olan Vault-Tec'den.

  • Sınırsız Özgürlük! Büyük Sermaye Yıkımının manzaralarını ve seslerini alın! Kıyamet sonrası yıkımda bulunan Birleşik Devletlerin büyük anıtlarını görün! Sizleri tanımlayan ve dünyayı değiştiren seçimleri yapın. Sadece Rad Metrenizde göz kulak olun!
  • S.P.E.C.I.A.L.'yi tecrübe edin! Vault-Tec mühendisleri size en son insan gücü simülasyonunu getiriyor - ÖZEL Karakter Sistemi! SPECIAL, puan tabanlı yetenek gösteriminde yeni atılımlar yaparak karakterinizin sınırsız özelleştirilmesini sağlar. Ayrıca göz kamaştırıcı çeşitli etkileri olan her biri benzersiz becerilerden ve ikramiyeleri seçebilecek düzinelerce vardır!
  • Harika Yeni Manzaralar! Vault-Tec'deki sihirbazlar bunu tekrar yaptı! Artık tek bir görüşle sınırlı değil, dünyayı 1 ya da 3üncü perspektiften yaşayın. Bir düğmeye dokunarak görünümünüzü özelleştirin!
  • Seçim Gücü! Bugün kötü bir kötüye mi, yoksa iyi Samariyen misin? Her durumu bir çok farklı şekilde çözebileceğinden, bir yan seçin ya da çizgiyi yürütün. Sorunlarınızı uygar bir biçimde konuşun veya sadece Plazma Tüfeğinizi hızlı bir şekilde çekin.
  • V.A.T.S. ile Patlatın Em! Pip-Boy Model 3000'iniz için Vault-Tec Destekli Hedefleme Sistemiyle mücadele etme ihtimaliniz bile! V.A.T.S. savaş zamanını duraklatmanıza, hedefinizdeki belirli vücut parçalarını hedeflemenize, saldırıları sıraya koymanıza ve Vault Tec'in saldırganlığınızı sizin yerinize almasına izin verir. Yağmur ölümü ve tamamen yeni bir sinematik sunumda yıkım.
  • Zihin Üfleme Yapay Zeka! Vault-Tec'te, küresel bir nükleer savaş sonrasında medeniyetin canlanmasının anahtarı olduğunu anlıyoruz. En iyi düşüncelerimiz, İnsanların Etkileşimi Simülasyonunda Amerika'nın İlk Seçeneği olan Radiant AI'nin gelişmiş bir sürümünü üretme çabalarını bir araya getirdi. Yüz ifadeleri, jestler, eşsiz diyalog ve gerçeğe yakın davranış, en son Vault-Tec teknolojisiyle çarpıcı sonuçlarla bir araya getirilir.
  • Göz alıcı huysuzluk! *: Modern super-deluxe HD grafiklerinde daha önce hiç olmadığı gibi nükleer serpintilerin ortaya çıkardığı sert gerçeklere tanık olun. Çorak Wasteland'dan tehlike dolu ofisler ve DC'nin metro tünellerine, bir mutantın yüzündeki çürümüş ete.
En Düşük Gereksinimler Önerilen Gereksinimler
İşlemci 2.4 Ghz Intel Pentium 4 veya eşdeğer processor Intel Core 2 Duo processor
Grafik Kartı Direct X 9.0c compliant ekran kartı 256MB RAM (NVIDIA 6800 ya da üstü/ATI X850 ya da üstü) Direct X 9.0c compliant ekran kartı 512MB RAM (NVIDIA 8800 series, ATI 3800 series)
RAM 1 GB (XP)/ 2 GB (Vista) 2 GB
Depolama Alanı
İşletim Sistemi Windows XP/Vista Windows XP/Vista

Yorumlar

Fırsat Oyunları

Getting Over It with Bennett Foddy Getting Over It with Bennett Foddy