C4Game

Bu oyunu AtaGame sitesinden Steam keyi olarak alabilisiniz.

Oyun ve fiyat detaylarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Paylaş:
Nasıl Aktif Edilir?
Favorilerine Ekle
Satıcı Platform Fiyat
Game Satış Steam 39 ₺ 35.1 ₺ Satın Al
AtaGame Steam 34.32 ₺ Satın Al
BursaGB Steam 34.32 ₺ Satın Al
GameBayi Steam 34.32 ₺ Satın Al
Steam   Steam 39 ₺ Satın Al
oyunfor.com Steam 39 ₺ Satın Al
oyunfor.com Steam 39 ₺ Satın Al
Klasgame Steam 39 ₺ Satın Al
Durmaplay Steam 40 ₺ Satın Al
HRKGame Steam 42.93 ₺ Satın Al
ENEBA Steam 46.46 ₺ Satın Al
Humble Bundle Steam 156.55 ₺ Satın Al
Stok Dışı Fiyatlar
Satıcı Platform Fiyat
MTCGAME Steam 185.77 ₺ Stok Yok
MTCGAME Steam 600.92 ₺ Stok Yok

Euro Truck Simulator oyunu 6 yıl önce ilk çıktığında, 2012 de çıkacak olan 2. Euro Truck serisinin de alt yapısını oluşturmuşa benziyor. Çünkü Euro Truck Simulator serisi en iyi tır simülasyonu olma özelliği taşıyordu. Euro Truck Simulator 2 ile bu unvan el değiştirmiş oldu. Aynı firmanın bu ikinci oyunu ile çok daha gerçekçi ve ayakları yere basan bir oyunla karşı karşıyayız. Üstelik oyun ilgi çekici olma adına çok daha keyifli detaylarla donatılmış durumdaydı. 

Simülasyon oyunları, oldukça farklı bir atmosfer yaratarak son yılların en ilginç yapımlarına imza atmıştır. Uçak simülasyonu, tren simülasyonları piyasa da ilgi ile karşılanırken, ülkemizde ve dünyada en çok tercih edilenler arasında tir simülasyonu bulunmaktadır. Tir simülasyonlarını hayatımıza sokan ve bir zamanların en sevilen tir simülasyonu olan 18 Wheels Of Stell serisine imzasını atan Scs Software firması, Euro Truck serisi ile büyük bir ilgi ile karşılaşmıştır. Bu yıl piyasaya çıkan oyunun ilk büyük DLC si olan ETS 2 Going East ile yepyeni haritalar ve pek çok düzenleme oyuna dahil olmuş durumda. Avrupa haritasının eklendiği bu DLC de oyunculara çok daha keyif verecek bir Euro Truck deneyimi yaşayacaklarını gösteriyor. Euro Truck deneyimi yaşamamış ve Going East’te neler olacağını bilmeyenler için tırıma binecek olursak,

Oyun orijinalinde Türkçe dil desteği olarak tamamen Türkçe bir şekilde oynamayı olanaklı kılıyor. Oyunda sadece tır sürme üzerine kurulu değil. Söz gelimi ilk etapta küçük bir şirket kuruyoruz. Tek göz bir bina bizim ofisimiz oluyor. Yolların tozunu ata ata bu küçük iş yerini büyük bir tır garajı haline getirip, şoför kiralaya biliyoruz. Oyuna ilk başladığımızda sadece bir tır almaya yetecek paramız bulunuyor. Oyun tır firmalarının orijinal isim haklarını elinde bulundurduğundan Man’dan, Scaina’ya, Renault’tan Volvo ya kadar pek çok tır firmasının onlarca çeşit tırını kullanmak mümkün. Tabi paranız yeterse. Öte yandan bankadan kredi çekip biraz daha iyi bir tır da alabiliyoruz.

En Düşük Gereksinimler Önerilen Gereksinimler
İşlemci Dual core CPU 2.4 GHz Quad core CPU 3.0 GHz
Grafik Kartı GeForce GTS 450-class GeForce GTX 760-class
RAM 4 GB 6 GB
Depolama Alanı 10 GB 10 GB
İşletim Sistemi Windows 7 Windows 7 64-bit
Satıcı Platform Fiyat
Steam   Steam 35 ₺ 10.5 ₺ Satın Al
Satıcı Platform Fiyat
Steam   Steam 29 ₺ 8.7 ₺ Satın Al
Satıcı Platform Fiyat
Steam   Steam 24 ₺ 7.2 ₺ Satın Al
Satıcı Platform Fiyat
Steam   Steam 4.9 ₺ 2.45 ₺ Satın Al

Yorumlar

Fırsat Oyunları

Getting Over It with Bennett Foddy Getting Over It with Bennett Foddy