C4Game

Bu oyunu Game Satış sitesinden Steam keyi olarak alabilisiniz.

Oyun ve fiyat detaylarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Kategoriler

Platformlar

Paylaş:
Nasıl Aktif Edilir?
Favorilerine Ekle
Satıcı Platform Fiyat
Game Satış Steam 75 ₺ 67.5 ₺ Satın Al
GameBayi Steam 69 ₺ Satın Al
BursaGB Steam 69 ₺ Satın Al
AtaGame Steam 69 ₺ Satın Al
Steam   Steam 75 ₺ Satın Al
Durmaplay Steam 80 ₺ Satın Al
HRKGame Steam 349.7 ₺ Satın Al
Stok Dışı Fiyatlar
Satıcı Platform Fiyat
HRKGame GOG.com 334.71 ₺ Stok Yok
MTCGAME Steam 350.87 ₺ Stok Yok

Temel Özellikler

Köken hikayenizi seçin. Karakterinizin geçmişini ve kişisel görevlerinizi tanımlayacak benzersiz başlangıç ​​hikayelerinden birini seçin. İlahiyat oyununda ilk kez, benzersiz ırk becerileri olan bir İnsan, Kertenkele, Elf, Cüce veya Undead olarak oynayın. Dünyayı ve sakinlerini, yeni diyalog seçeneklerini ve görev çizgilerinin kilidini açarak, kim olduğunuza ve yaptığınız işe tepki verin. Ya da baştan karakterinizi oluşturarak kendi hikayenizi yaratın.

Her zamankinden daha fazla özgürlük. Herhangi bir yere gidin, kimseyle konuşun, her şeyle etkileşim kurun ve istediğiniz herkes olun. Oyundaki NPC'leri öldürebilir, nesneleri yok edebilir ve oyunun muazzam RPG sistemlerini avantajınıza girebilirsiniz. Değerli bilgiler edinmek için hayvanlarla ve ruhlarla konuşun. Gizli içeriği saatlerce bulmak için tüm yeni alanlar da dahil olmak üzere devasa, açık dünyayı keşfedin.

Yeni temel etkileşimler, dönüş tabanlı muharebeyi daha da iyi hale getirir. Patlayıcı kombinasyonlar için ateş ve zehir gibi elementleri birleştirin. Bless and Curse yüzeylerini değiştirerek özelliklerini tamamen değiştirin. Yeni beceriler kazanın ve yüksekliği avantajınıza kullanın.

 

Daha koyu ve daha derin bir hikaye. İlahiyat: Original Sin 2, ödüllü selefinden daha karanlık ve daha sağlam bir anlatıya sahipken, Larian'ın ses tonusunu da geliştirmiştir. Bu, tanrı aşkına terk edilmiş bir dünya. Void yaklaşıyor. Ve umutsuz zamanlar umutsuz önlemleri gerektirir ...

4 oyuncuya kadar oynayın: Başka hiçbir RPG, İlahiyat gibi 4 kişilik bir işbirliği önermez: Orijinal Sin 2 yok. Origin Hikayeleriniz, genellikle çelişen farklı hedefler verecektir. Işbirliği veya rekabet eder misiniz? Tamamen sana kalmış.

Yeni PvP Arena Modunda yeteneklerinizi sınayın. Hızlı, doyurucu, sıra tabanlı dövüş oturumlarında arkadaşlarınıza meydan okuyun. Çatışmayı patlayıcılar, yağmalamalar ve ölümcül tuzaklarla dolu çok oyunculu Arenas'a götürün.

Yeni teknoloji. Oyuna Divinity Engine 3.0 tarafından desteklenen oyun, fizik tabanlı işleme, kumaş fiziği ve yeni bir dinamik müzik sistemi sunuyor. Bu İlahiyat yapar: Orijinal Sin 2 şimdiye kadarki en atmosferik İlahiyat oyunudur.

En Düşük Gereksinimler Önerilen Gereksinimler
İşlemci Intel Core i5 veya dengi Intel Core i7 veya dengi
Grafik Kartı NVIDIA® GeForce® GTX 550 veya ATI™ Radeon™ HD 6XXX ya da yükseği NVIDIA GeForce GTX 770 veya AMD R9 280
RAM 4 GB 8 GB
Depolama Alanı 25 GB 25 GB
İşletim Sistemi Windows 7 SP1 64-bit veya Windows 8.1 64-bit ya da Windows 10 64-bit Windows 7 SP1 64-bit veya Windows 8.1 64-bit ya da Windows 10 64-bit

Yorumlar

Fırsat Oyunları

Getting Over It with Bennett Foddy Getting Over It with Bennett Foddy