C4Game
Oyunu paylaş:

Bu oyunu ENEBA sitesinden Blizzard keyi olarak alabilisiniz.

Oyun ve fiyat detaylarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

88
Kategoriler: RYO, Aksiyon
Platformlar: Blizzard
Etiketler: diablo, diablo 3, blizzard
Nasıl Aktif Edilir?

Serinin son oyunu Diablo 3 , dünya çapında milyonlarca kişinin günlük aktiviteleri arasında yer almaktadir. Blizzard firmasi, dünya genelindeki bilgisayar oyunların gelmiş geçmiş ve büyük ihtimalle gelecek tarihi incelendiğinde en başarılı isimler arasında bulunmaktadır.Her ne kadar şirketin kurulum tarihinden bu yana sınırlı sayıda yapım ile ortaya çıkmış olsa da, sundukları tüm ürünler yediden yetmişe on milyonların gözdesi olmuş ve olmaya devam etmektedir. Fantastik tarzdaki rol yapma oyunları alanında uzmanlaşmış olan şirket, Starcraft ve Warcraft serileri ile elde ettiği başarıyı Diablo serisinde de azalmadan devam ettirmiştir. Geçtigimiz günlerde sunulan ek paket ile birlikte mevcut oyuncularına yeni içerik ve daha üstün özellikler sunan firma, aynı zamanda henüz bu şaheseri tecrübe etmemiş kişilerin de bir an deneyimlerini gerekleştirebilmelerine olanak sağlamış durumdadır. 

Diablo , aksiyon tabanlı rol yapma oyunlarını kullanıcılar ile tanıştıran serinin son oyunu olarak nitelendirilmektedir. Günümüzün klasik yakın üçüncü kişi görünümlü RPG’lerinden farklı olarak kendine has üst görünümlü üçüncü kişi açısını tercih eden oyun, bu sayede kullanıcılarının oyun atmosferini çok daha etkin biçimde görüntüleyebilmesine ve türün takipçilerinin herhangi bir zorluk çekmemesine yardımcı olmuştur. Seçilebilen farklı karakter sınıfları sayesinde kendi oyun tarzlarına göre tercihlerini yapan kişiler, gelişimlerini tam olarak istedikleri doğrultuda sürdürebilmektedirler. 

Oyun içerisindeki görevler tamamlanıp düşmanlar alt edildikçe edinilebilecek olan D3 Gold 'ları uzun süreci ekarte ederek direkt ulaşım sağlamak isteyen oyun severler ise arzu ettikleri sunucu için D3 Gold satın alımı gerçekleştirebilmektedirler. Sunucuya girildigi an satin alinan D3 Gold sayesinde açik arttirma sisteminden en kaliteli silah ve zirhlar seçilebilmekte, böylece karakterin gelisim süreci de maksimum hizda devam edebilmektedir.

En Düşük Gereksinimler Önerilen Gereksinimler
İşlemci Intel Pentium® D 2.8 GHz veya AMD Athlon™ 64 X2 4400+ Intel® Core 2 Duo 2.4 GHz veya AMD Athlon™ 64 X2 5600+ 2.8 GHz
Grafik Kartı NVIDIA® GeForce® 7800 GT veya ATI Radeon™ X1950 Pro NVIDIA® GeForce® 260 veya ATI Radeon™ HD 4870 ya da daha iyisi
RAM 1 GB (XP), 1.5 GB (Vista/7) 2 GB
Depolama Alanı 12 GB 12 GB
İşletim Sistemi Windows® XP/Vista/7 (DirectX 9.0c yüklenmiş ve son servis paketli halleri) Windows® Vista/7 (son servis paketli halleri)

Yorumlar

Fırsat Oyunları

Getting Over It with Bennett Foddy Getting Over It with Bennett Foddy