C4Game

Bu oyunu HRKGame sitesinden Steam keyi olarak alabilisiniz.

Oyun ve fiyat detaylarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

79

Kategoriler

Platformlar

Paylaş:
Nasıl Aktif Edilir?
Favorilerine Ekle
Satıcı Platform Fiyat
HRKGame Steam 60.02 ₺ Satın Al
Oynasana Steam 77.27 ₺ Satın Al
Durmaplay Steam 91.74 ₺ Satın Al
Game Satış Steam 119 ₺ 107.1 ₺ Satın Al
Klasgame Steam 119 ₺ Satın Al
Steam   Steam 119 ₺ Satın Al

Oyuncular, DARK SOULS™ II: Scholar of the First Sin'de büyük bir sürprizle karşılaşacak. Her karanlık köşede ve beklenmeyen çarpışmalarda azminin zorlanacağı nefes kesici bir dünyada unutulmayacak bir yolculuk seni bekliyor. İmkânsızlığın sınırını aşarak inanılmaz zorlukları aşmanın keyfini yaşa. DARK SOULS™ II'yi daha önce oynamış olsan da olmasan da bu özel "Yönetmen Kurgusu" versiyonunda yepyeni bir deneyim yaşayacaksın.

- Bugüne kadar yayınlanan tüm DARK SOULS™ II içeriği ve daha fazlasıyla birlikte nihai DARK SOULS™ II sürümüne sahip ol!

- Yepyeni grafikler. 1080p çözünürlükle 30 FPS'den 60 FPS'ye atla ve oyunu yepyeni bir akıcılıkla oyna. Orijinal DARK SOULS™ II ile kıyasla dinamik kontrastın ihtişamına hayran olacaksın.

- Yepyeni bir deneyim ve yepyeni zorluklar. Düşman yerleri revizyondan geçirildi ve böylece öncekinden çok daha farklı bir oyun dinamiği sağlandı. Bazı oyuncuların bildiği güvenli bölgeler artık güvenli değil! Forlorn adında yeni bir NPC de oyun deneyimini değiştirmekte önemli bir rol oynayacak. Tecrübeli oyuncular, DARK SOULS™ II hakkında bildiklerini sandıkları her şeyi unutacak.

- Çevrimiçi oyun, savaşta kazanılan özel bir öğenin eklenmesiyle farklı bir boyut kazanıyor ve artık daha istikrarlı eşleşmeler mümkün hale geliyor. Çevrimiçi oturuma katılabilecek oyuncu sayısı da 4'ten 6'ya yükseltildi ve çevrimiçi oyun dinamiği tamamıyla değişti.

DARK SOULS™ II: Scholar of the First Sin, serinin meşhur bilinmezliğini ve oynanabilirliğini yepyeni bir seviyeye taşıyor. Bu karanlık maceraya katıl ve zorlu düşman karşılaşmalarına, şeytani tehlikelere ve acımasız zorluklara diren.

En Düşük Gereksinimler Önerilen Gereksinimler
İşlemci AMD Phenom II X2 555 3.2GHz / Intel Pentium Core 2 Duo E8500 3.17GHz Intel Core i3 2100 3.10GHz / AMD A8 3870K 3.0GHz
Grafik Kartı NVIDIA GeForce 9600GT / ATI Radeon HD5870 NVIDIA GeForce GTX 750 / ATI Radeon HD 6870 ya da daha iyisi
RAM 2 GB 4 GB
Depolama Alanı 12 GB 15 GB
İşletim Sistemi Windows Vista SP2 / Windows 7 SP1, Windows 8 Windows 7 SP1 / Windows 8

Yorumlar

Fırsat Oyunları

Getting Over It with Bennett Foddy Getting Over It with Bennett Foddy