C4Game
Oyunu paylaş:

Bu oyunu AtaGame sitesinden Steam keyi olarak alabilisiniz.

Oyun ve fiyat detaylarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

62
Kategoriler: Strateji
Platformlar: Steam
Nasıl Aktif Edilir?
Çıkış Tarihi: 29 Mayıs 2019

Petroglyph'teki Star Wars: Empire at War ve Command & Conquer müdavimleri, Barbar Conan'ın dünyasında geçen ilk strateji oyununu sunar. 

Conan Unconquered, kaleni inşa edip yenilmez bir ordu toplayarak Hyboria'nın vahşi sürülerinin saldırılarına direnmen gereken, Barbar Conan'ın acımasız dünyasında geçen gerçek zamanlı bir hayatta kalma strateji oyunudur. Gitgide zorlaşan düşmanlar dalga dalga kapına dayanırken mutlak yıkımdan kurtulmak için kaynaklarını yönetmen, savunmalarını geliştirmek için yeni teknolojiler araştırman ve devamlı büyüyen orduna asker toplaman gerekecek.

Oyunu tamamen tek oyunculu olarak oynamayı seçebilirsin ama Conan Unconquered'un ayrıca iki oyuncunun yardımlaşarak oynadığı bütünüyle eşsiz, paylaşımlı çok oyunculu tecrübesiyle de keyfi çıkarılabilir. Oyuncular ikisinin de ortak amaçlarına ulaşmak için özgürce yeni binalar yapıp ordularını toplayabildikleri bir üssü paylaşır. 

Düşman sürüleri sana saldırmayı sürdürürken istilaya ne kadar dayanabileceğin tamamen senin kaleni yapma ve orduna önderlik etme becerine bağlıdır. Oyunun oynanışı gerçek zamanlıdır ama dilediğin zaman duraklatarak emirler verebilir ve yeni binaların inşasını başlatabilirsin. Oyuncuların kalelerinden yükselen alevlerden ölüm ve hastalık yayan ceset yığınlarına kadar her şeyle başetmek zorunda olduğu savaşlar kanlı ve vahşi olacak.

Vahşi sürü kapına dayandı. Yenilecek misin yoksa ayakta mı kalacaksın?

En Düşük Gereksinimler Önerilen Gereksinimler
İşlemci Core i3 (çift çekirdekli) @3Ghz+ veya eşdeğeri Core i5 (dört çekirdekli) @3Ghz+ veya eşdeğeri
Grafik Kartı Intel HD Graphics 620 veya minimum 1GB dedicated RAM'li DX11 ekran kartı Nvidia Geforce GTX 970 veya AMD RX580 veya daha iyisi
RAM 8 GB 8 GB
Depolama Alanı 10 GB 10 GB
İşletim Sistemi Windows 7, 8 veya 10 (64 bit versiyon) Windows 7, 8 veya 10 (64 bit versiyon)

Yorumlar

Fırsat Oyunları

Getting Over It with Bennett Foddy Getting Over It with Bennett Foddy