C4Game

Bu oyunu AtaGame sitesinden Steam keyi olarak alabilisiniz.

Oyun ve fiyat detaylarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

67

Kategoriler

Platformlar

Paylaş:
Nasıl Aktif Edilir?
Favorilerine Ekle
Satıcı Platform Fiyat
BursaGB Steam 68.64 ₺ Satın Al
GameBayi Steam 68.64 ₺ Satın Al
AtaGame Steam 68.64 ₺ Satın Al
Game Satış Steam 78 ₺ 70.2 ₺ Satın Al
Steam   Steam 78 ₺ Satın Al
Klasgame Steam 78 ₺ Satın Al
Durmaplay Steam 80 ₺ Satın Al
HRKGame Steam 171.12 ₺ Satın Al
Humble Bundle Steam 266.97 ₺ Satın Al
Stok Dışı Fiyatlar
Satıcı Platform Fiyat
MTCGAME Steam 364.94 ₺ Stok Yok
MTCGAME Steam 1074.84 ₺ Stok Yok

İster sanayi bölgesi veya liman bölgesinde, ister şehir merkezinde, çevredeki köylerde veya iş parkında olsun, Bus Simulator 18'de, geniş ve serbestçe sürülebilir bir kentsel alanda bir otobüs sürücüsünün heyecan verici günlük yaşamını yakından deneyimlersiniz. Büyük markalar olan Mercedes-Benz, Setra, MAN ve IVECO’nun 8 orijinal lisanslı şehir otobüsünün direksiyonuna geçin ve yolcularınızı tek oyuncu modunda tek başınıza ya da gerçek zamanlı çok oyunculu modda arkadaşlarınızla birlikte güvenli ve dakik bir şekilde varış noktalarına taşıyın.

12 farklı bölgede otobüs sürücülüğü yaparak, büyük bir şehrin trafiğinin zorluklarıyla ve beraberinde getirdikleriyle yüzleşeceksiniz. Çılgın hava koşulları, çukurlar, trafik sıkışıklıkları, ücret ödemekten kaçanlar, kazalar, şantiyeler, gece sürüşleri ve özel yolcu talepleri gözünüzü korkutmasın. Aksine, otobüsünüzün tam kontrolünü ele alın, para kazanın, güvenli ve dakik sürüş tarzınız sayesinde iyi bir itibar kazanın ve otantik kentsel bölgelerde neredeyse sınırsız sürüş keyfinin tadını çıkarın. Binlerce kilometrelik sanal yol ve sokakları kullanarak yeni bölgeler, yeni otobüsler ve yeni özelleştirme seçenekleri kazanın.

Bus Simulator 18'in kapsamlı modifikasyon desteği sayesinde sınır yoktur: güzergâhlar oluşturun, kendi otobüslerinizi inşa edin, otobüs logo ve boyaları tasarlayın, yeni haritalar oluşturun ve bunları toplulukla paylaşın veya Steam Atölyesi’ndeki modifikasyon içeriğini indirip yükleyerek oyun deneyiminizi geliştirin.

İnşa ettiğiniz otobüsleri dikkatle sürmeyi unutmayın! Hasara veya kazaya neden olmayın ve şehirdeki hız kameralarına dikkat edin. Aksi takdirde sadece itibarınız değil, cüzdanınız da olumsuz etkilenebilir.

Peki, ne bekliyorsunuz? Vardiyanız başladı bile!

Features:

 • 4 lider üreticinin 8 otobüsü, orijinaline sadık kalınarak ince ayrıntılarla yeniden üretilmiştir: Mercedes-Benz Citaro K, Mercedes-Benz Citaro G, MAN Lion’s City otobüsü, MAN Lion’s City CNG körüklü otobüsü, SETRA S 418 LE Business, SETRA S 416 LE Business, IVECO BUS Urbanway ve IVECO BUS Urbanway CNG körüklü otobüsü.
 • Gerçek zamanlı çok oyunculu modda, serbestçe sürülebilen kentsel alandaki 12 bölgede ve 15 km²'lik güzergâh üzerinde 3 arkadaşınızla otobüsünüzü sürebilir ve bu sayede otobüs hizmetinizi tanıtabilirsiniz.
 • Güzergâh planlama, otobüslerin satın alınması ve satışı, personel planlaması ve çok sayıda istatistik dahil olmak üzere güncellenmiş ilerleme sistemi ve kapsamlı yönetim unsuru uzun vadeli oyun motivasyonu sağlar.
 • Yeni başlayanlar ve profesyoneller için: basitleştirilmiş veya gerçekçi modda oynayabilirsiniz.
 • Modifikasyon: hayal gücünüzü serbest bırakarak güzergâhlar oluşturun, kendi otobüslerinizi inşa edin, otobüs logo ve boyaları tasarlayın, yeni haritalar oluşturun ve bunları toplulukla paylaşın. Ayrıca, Steam Atölyesi’ndeki modifikasyon içeriğini indirip yükleyerek oyun deneyiminizi geliştirebilirsiniz.
 • Popüler direksiyonlar, oyun tablaları, Tobii göz izleme ve TrackIR için destek.
 • Atmosferi daha da iyileştirmek için otantik otobüs sesleri, kapsamlı öğretici ve İngilizce ve Almanca yolcu seslendirmeleri.
 • Otobüsünüzü farklı hava koşullarında gece ve gündüz kontrol edin.
 • Özelleştirme: Otobüslerinizi farklı renkler, desenler ve reklam panoları ile tamamen özelleştirin.
 • 4 üreticinin çok sayıda bağımsız işlevle donatılmış otantik olarak yeniden üretilen kokpitleri.
 • Akıllı trafik yapay zekâsı ve bir dizi zorlu trafik koşulu sizi bekliyor (otobüs terminali, gece sürüşü, şantiyeler, sapmalar, uzun mesafe yolculuklar, çukurlar, trafik sıkışıklıkları, kazalar ve hız tümsekleri vs.).
 • Tam bir oyun deneyimi için otobüste gerçekleşene çeşitli olaylar; örneğin, otobüsün içinin kirlenmesi ve döküntü, özel yolcu istekleri, ücret ödemekten kaçanlar, yüksek sesli müzik ve tahsis edilmiş otobüs peronlarında park edilmiş arabalar.
 • Modern teknoloji ürünü The Unreal® Engine 4, yüksek düzeyde grafik detayı ve çarpıcı simülasyon kalitesi sağlar.
 • Plaka oluşturucuyla kendi plakanızı oluşturun.
En Düşük Gereksinimler Önerilen Gereksinimler
İşlemci 3.3 GHz Intel Core i3 veya 3.2 GHz AMD Phenom II X4 3.4 GHz Intel Core i5-4670 (4. nesil) veya 4 GHz AMD FX-8370 veya eşdeğeri
Grafik Kartı NVIDIA GeForce GTX 750 (1GB VRAM) veya AMD Radeon R7 360 (2GB VRAM) veya üstü NVIDIA GeForce GTX 970 (4GB VRAM) veya AMD Radeon R9 290 (4GB VRAM) veya üstü
RAM 6 GB RAM 8 GB RAM
Depolama Alanı 6.5 GB kullanılabilir alan 6.5 GB kullanılabilir alan
İşletim Sistemi Windows 7/8.1/10 (64bit) Windows 10 64bit

Yorumlar

Fırsat Oyunları

Getting Over It with Bennett Foddy Getting Over It with Bennett Foddy