C4Game

Bu oyunu Game Satış sitesinden Steam keyi olarak alabilisiniz.

Oyun ve fiyat detaylarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

73

Kategoriler

Platformlar

Paylaş:
Nasıl Aktif Edilir?
Favorilerine Ekle
Satıcı Platform Fiyat
Game Satış Steam 19 ₺ 17.1 ₺ Satın Al
Klasgame Steam 19 ₺ Satın Al
Steam   Steam 19 ₺ Satın Al
GameBayi Steam 25.49 ₺ Satın Al
BursaGB Steam 25.49 ₺ Satın Al
Stok Dışı Fiyatlar
Satıcı Platform Fiyat
Durmaplay Steam 20 ₺ Stok Yok
Çıkış Tarihi: 17 May 2018

Tamamen TÜRKÇE! Tüm dünyayı kuşatan ve milyonlarca oyuncuya sahip, hiç görmediğiniz yükseklikte görüntü kalitesine sahip bir açık dünya MMORPG.Gerçekçi savaş dinamikleri ve yüzlerce kombo seçeceğiyle kendine özgü savaş tarzı.Epik ölçekli kuşatmalar ve savaşlar. Gerçek dünya kadar detaylı üretim ve ticaret sistemleri. Black Desert'ta attığınız her adım, savaştığınız her düşman, keşfettiğiniz her köy, kasaba ve yer size başkalarının ulaşamadığı bilgi ve görevlerin kapısını açar. Black Desert'ta karakterinizin bir eşi yok! Oynayacağınız en gelişmiş sınıf ve ırklarla tanışın. Black Desert Online satın al ve savaşa katıl.

Kara Taş, medeniyetimizin başlangıcıydı. Ve lanetli gücüyle, sonu oldu.

Kadim atalarımız, Kara Taş'ın gücünü kullanarak medeniyetler kurdular. Kara Taş'ın gücünü ellerinde tutabileceklerini sandılar. Fakat Kara Taş, bekledi. Atalarımızın yüreklerine hırs, güç iştahı ve savaş isteği aşıladı.

Bir gün, bu gücü elde etmek için kılıçlar çekildi. Ve bir daha kınlarına girmediler.

Calpheon ve Valencia arasında kalan, Kara Taş'ın çıktığı Black Desert, yüzbinlerce maceracının uğrak yeri, çoğunun da mezarı oldu. Güç peşine düşen iyi ve kötünün arasındaki savaş, çölün kumlarını siyaha boyadı. Sonunda çöle, ona yakışan bir isim verildi. Kara Çöl (Black Desert).

Kara Çöl o kadar çok maceracının kanını akıttı ki, Valencia'nın bilgeleri bu çöle yeni ismini verdiler: Kara Çöl. Yolu düşenlerin pusulasız, haritasız, sıcakla, hastalıkla ve canavarlarla boğuşurken düşmanın nereden boğazlarına çökeceklerini bilmediği lanetli bir arazi.

Calpheon ve Valencia tarihçeleri, bize Kara Taş hakkında çok şey anlatır. Ticaret yollarını elinde tutan Calpheon ve savaş ganimetleriyle zenginleşen Valencia, Kara Taş için sonsuza kadar sürecek bir savaşta kılıç sallar.

Bu ülkelerin tarihlerini inceleyenler, kitapların satır aralarında geçmişin ve bugünün karanlık hatıralarını, ve Kara Taş hakkında paha biçilmez gizli yazıları, hatıraları bulabilirler.

 

Black Desert dünyasındaki kaderin, hükmedilmeyen güce sahip olmak ve onun düşmanın elinde geçmesini engellemek. Sınava hazır mısın yolcu?

En Düşük Gereksinimler Önerilen Gereksinimler
İşlemci Intel Core i3 Intel Core i5
Grafik Kartı GTS 250 / GeForce 9800GTX Radeon HD 3870 X2 GTX 2070
RAM 4 GB RAM 12 GB RAM
Depolama Alanı 35 GB kullanılabilir alan 35 GB kullanılabilir alan
İşletim Sistemi 64-bit Windows 10 / 8.1 / 7 Windows 10 64-bit

Yorumlar

Fırsat Oyunları

Getting Over It with Bennett Foddy Getting Over It with Bennett Foddy