C4Game
Oyunu paylaş:

Bu oyunu Durmaplay sitesinden Origin keyi olarak alabilisiniz.

Oyun ve fiyat detaylarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

89
Kategoriler: FPS, Aksiyon
Platformlar: Origin
Nasıl Aktif Edilir?

Battlefield 3 bir savaş oyunu için belki de en önemli şeylerden bir tanesi oyundaki silahlardır. Özellikle silahların fazla olması ve bu silahların kullanılabilmesi oyunu daha da heyecanlı hale getiriyor. Bu çeşitliliği ise Battlefield 3 oyununda bulabiliyorsunuz. Oyunda size çok farklı silahlar sunuluyor ve bu silahların hepsini kullanma şansınız var.

Oyunda silahların çeşitliliği kadar kullandığınız araçların çeşitliliği de oldukça dikkat çekiyor. Bir savaş oyununda şimdiye kadar kullandığınız araçlardan en yükseği ya gemi ya da tanktı. Ancak Battlefield 3 Origin oyunu size savaş uçaklarını kullanma şansını tanıyor. Bu sayede havadaki uçaklara karşı mücadele verebiliyor ve düşman bölgelerini daha kolay etkisiz hale getirebiliyorsunuz.

Oyun için önemli sayılabilecek özelliklerden bir tanesi de oyunda kullanılan grafik motoru. Grafik motoru serinin önceki oyunlarına göre büyük ölçüde yenilenmiş. Bu sayede de oyunun oynanışında büyük farklılıklar görebiliyorsunuz. Zaten serinin üçüncü oyunu olan Battlefield 3'te de bu bekleniyordu. Gelişen grafik motoru sayesinde artık çevre kurgusu da daha gerçekçi olmuş. Bu da oyunu daha eğlenceli hale getiriyor.

En Düşük Gereksinimler Önerilen Gereksinimler
İşlemci 2 GHz Core 2 Duo 2.4 GHz ya da AMD X2 2.7 GHz Quad-Core Cpu
Grafik Kartı DirectX 11 destekli 1024 MB hafızaya sahip Nvidia GTX 560 ya da Ati Radeon 6950 DirectX 11 destekli 1024 MB hafızaya sahip Nvidia GTX 560 ya da Ati Radeon 6950
RAM 2 GB 4 GB
Depolama Alanı 20 GB 20 GB
İşletim Sistemi Windows Vista - Service Pack 2 - 32 Bit Windows 7 - 64 Bit

Yorumlar

Fırsat Oyunları

Getting Over It with Bennett Foddy Getting Over It with Bennett Foddy