C4Game

Bu oyunu Green Man Gaming sitesinden Steam keyi olarak alabilisiniz.

Oyun ve fiyat detaylarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

74

Kategoriler

Platformlar

Paylaş:
Nasıl Aktif Edilir?
Favorilerine Ekle
Satıcı Platform Fiyat
Green Man Gaming Steam 31 ₺ 7.75 ₺ Satın Al
Steam   Steam 31 ₺ 7.75 ₺ Satın Al
oyunfor.com Steam 31 ₺ 17 ₺ Satın Al
HRKGame Steam 31 ₺ 23.39 ₺ Satın Al
ENEBA Steam 23.83 ₺ Satın Al
RandomOyun Steam 31 ₺ 24.5 ₺ Satın Al
Game Satış Steam 31 ₺ 27.9 ₺ Satın Al
Durmaplay Steam 30.84 ₺ Satın Al

Batman Arkham City Origins Steam oyununda Arkham Origins Challenge serisinin haritaları ve 2 farklı kapışma haritası bulunuyor. Ayrıca oyunda iki farklı hikâye seçeneği de bulunuyor. Bu sayede oyunda farklı hikâyeleri de deneyebiliyorsunuz. 

Oyun tek kişilik hikâye modu ile yepyeni bir farklılık sunuyor. Oyuncular Batman’ın başlangıcı ile oyunu başlıyorlar ve birçok farklı düşman ile karşılaşarak Batman’ın geleceğini şekillendiriyorlar. Oyunda farklı modlar oyunculara sunuluyor ve bu modlar ile de farklı deneyimler yaşanabiliyor.Gelişmiş Dedektif Modu: Bu modda oyuncuların amacı suçları araştırmak ve delil toplamak olacak. Bunun içinde olay mahallinin dikkatli bir şekilde incelenmesi gerekiyor. Ayrıca Batman’ın bilgisayarı üzerinde olay yerinin canlandırması yapılarak gözle görülmeyen kanıtlara da ulaşılabiliyor. Gotham City : Gotham City’nin Arkham City’ye dönüşmeden önceki halini görebilecek ve çevreyi keşfe çıkabileceksiniz.Batman Arkham City Origins Steam CD Key oyunu sadece yeni modları ile dikkat çekmiyor. Aynı zamanda oyunda farklı düşmanlar ve silahlarda bulunuyor. Farklı düşmanlar sayesinde sürekli olarak aynı düşmanlara karşı mücadele etmek zorunda kalmayacaksınız. Tabi düşmanların farklı olması oyunun gidişatını ve hikâyesini de değiştiriyor.

Oyunun hikâyesi kadar dikkat çeken bir diğer özellik ise kullanılan silahlar. Yeni silahlar ile farklı silahları tercih etme ve kullanma şansınız bulunuyor. Bu silahlar sayesinde de farklı stratejiler geliştirebiliyorsunuz. Kısacası yeni özelliklerin hepsi bir bütün olduğunda ortaya farklı bir Batman oyunu çıkıyor.

En Düşük Gereksinimler Önerilen Gereksinimler
İşlemci Intel Core 2 Duo @ 2.4 Ghz / AMD Athlon 64X2 5600+ Intel Core 2 Duo i5 @ 2.66 Ghz / AMD Phenom IIX4 @ 3.4 Ghz
Grafik Kartı Nvidia Geforce 8800 GTS / ATI Readon HD 3850 Nvidia Geforce GTS 560/ ATI Readon HD 6950
RAM 2 GB 4 GB
Depolama Alanı 10 GB 10 GB
İşletim Sistemi Windows Vista, 7 ve ya 8 Windows Vista, 7 ve ya 8

Yorumlar

Fırsat Oyunları

Getting Over It with Bennett Foddy Getting Over It with Bennett Foddy