C4Game

Bu oyunu Klasgame sitesinden Steam keyi olarak alabilisiniz.

Oyun ve fiyat detaylarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Paylaş:
Nasıl Aktif Edilir?
Favorilerine Ekle
Satıcı Platform Fiyat
Steam   Steam 32 ₺ 6.4 ₺ Satın Al
Klasgame Steam 6.4 ₺ Satın Al
oyunfor.com Steam 32 ₺ 17.22 ₺ Satın Al
AtaGame Steam 18.27 ₺ Satın Al
GameBayi Steam 18.27 ₺ Satın Al
BursaGB Steam 18.27 ₺ Satın Al
Game Satış Steam 32 ₺ 28.8 ₺ Satın Al
Durmaplay Steam 35 ₺ Satın Al
ENEBA Steam 40.26 ₺ Satın Al
Stok Dışı Fiyatlar
Satıcı Platform Fiyat
HRKGame Steam 31.02 ₺ Stok Yok

Efsanevi İzler

Devreler, gerçek dünya motorlu yarış ortamlarının çoğaltılmasında mümkün olan en üst düzey doğruluğu garanti etmek için Lazer tarama teknolojisi kullanılarak geliştirildi. Monza, Silverstone, Imola, Mugello, Spa, Brands Hatch ve daha birçok parça, Monza'nın tarihi reprodüksiyonu da dahil olmak üzere, efsanevi Sopraelevata, yarışların 1961 yılına kadar sahnelendiği yüksek hızlı ovalı getiriyor.

ARABALAR

Assetto Corsa fizik motoru, fizikte mümkün olan en iyi doğruluğu ve duygusallık hassasiyetini üretmek için motor sporlarının seçkinleriyle yakın çalışarak edindiği pratik bilgileri kullanarak tümüyle yeni. Abarth, Audi, BMW, klasik takım Lotus, Ferrari, KTM, Lamborghini, Lotus otomobilleri, McLaren, Mercedes, Scuderia Glickenhaus, Pagani, Porsche, Tatuus ve daha birçoğu: Bu gibi bir fizik motoru resmi olarak lisanslı içeriklerle kullanılmak için yalvarır!

DONANIM UYUMLULUĞU

ASSETTO CORSA'yı her tür oyun cihazını kullanarak, keyfini çıkarın: klavye, joypad, joystick, her türlü profesyonel cihaz ve en yaygın hareket sistemleri dahil olmak üzere direksiyon. ASSETTO CORSA ayrıca Oculus ve OpenVR / VIVE için üçlü monitör görüntüsü, IR İzleme ve 3D VİZYONU için uyumlu ve hazır.

GAMEPLAY & ÖZELLİKLERİ

Assetto Corsa, kariyer modu, özel ve eşsiz olaylar ve zorlukların yanı sıra hızlı yarışlar, ücretsiz uygulama oturumu, yarış niteliğindeki oturum ve yarış da dahil olmak üzere yarış haftasonları içeren tamamen özelleştirilebilir, tek oyuncu ve çok oyunculu modları içerir. Yarışları sürükleyin, sürüklenme güçlükleri ve çok daha fazlası! Dört sürüş yardım profili (oyun, yarışçı, profesyonel, artı tamamen özelleştirilebilir bir profil), her oyuncuya simülasyonun istenilen düzeyde zevk vermesine izin verir. Veri analizi için gelişmiş kurulum seçenekleri ve telemetri; Lastik kauçuğunun dinamik simülasyonu, araç kucaklarına bağlı olarak pist üzerinde bırakılmıştır; Gerçek parçaların aynı ışık koşullarını elde etmek için, pistin coğrafi koordinatlarına ve zamana ve güne göre güneş eğrisine bağlı olarak, gerçek zamanlı olarak hesaplanan güneş pozisyonunu içeren, gün modunun ayarlanabilir bir zamanı!

ÖZELLEŞTİRME

Assetto Corsa, mesleki simracer'ların, sürüş deneyimine daha aşamalı yaklaşmayı tercih eden oyuncuların ve otomobillerini ve parçalarını paylaşmayı ve paylaşmayı seven avukatların beklentilerini karşılamak için önemli özelleştirme ve tadilat yapmaya ve bu avantajlardan yararlanmaya izin verecek Oyunun geliştiricileri tarafından geliştirilen ve kullanılan düzenleme araçları.

En Düşük Gereksinimler Önerilen Gereksinimler
İşlemci AMD Athlon X2 2.8 GHZ, Intel Core 2 Duo 2.4 GHZ AMD Six-Core CPU, Intel Quad-Core CPU
Grafik Kartı DirectX 10.1 (e.g. AMD Radeon HD 6450, Nvidia GeForce GT 460) DirectX 11 (e.g. AMD Radeon 290x, Nvidia GeForce GTX 970)
RAM 2 GB RAM 6 GB RAM
Depolama Alanı 15 GB kullanılabilir alan 30 GB kullanılabilir alan
İşletim Sistemi Windows 7 Sp1 - 8 - 8.1 - 10 Windows 7 Sp1 - 8 - 8.1 - 10

Yorumlar

Fırsat Oyunları

Getting Over It with Bennett Foddy Getting Over It with Bennett Foddy