C4Game

Bu oyunu AtaGame sitesinden Uplay keyi olarak alabilisiniz.

Oyun ve fiyat detaylarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

70

Kategoriler

Platformlar

Paylaş:
Nasıl Aktif Edilir?
Favorilerine Ekle
Satıcı Platform Fiyat
Green Man Gaming Uplay 135 ₺ 20.25 ₺ Satın Al
AtaGame Uplay 37.26 ₺ Satın Al
GameBayi Uplay 37.26 ₺ Satın Al
BursaGB Uplay 37.26 ₺ Satın Al
Steam   Steam 135 ₺ 40.5 ₺ Satın Al
Klasgame Steam 40.5 ₺ Satın Al
ENEBA Uplay 45.41 ₺ Satın Al
Durmaplay Uplay 46.73 ₺ Satın Al
HRKGame Uplay 312.74 ₺ 53.97 ₺ Satın Al
Game Satış Uplay 135 ₺ 54 ₺ Satın Al
HRKGame Steam 89.48 ₺ Satın Al
Game Satış Steam 135 ₺ 121.5 ₺ Satın Al
oyunfor.com Uplay 154 ₺ 128.48 ₺ Satın Al
Oynasana Uplay 154 ₺ 141.19 ₺ Satın Al
Durmaplay Steam 154 ₺ Satın Al
Uplay   Uplay 269 ₺ Satın Al

İlk oyunu ile birlikte bundan yedi sene önce oyuncuların karşısına çıkan ve geride kalan bu denli kısa süre içerisinde toplamda elli milyona varan orijinal kopya satışı ile birlikte geliştirici ve yayıncısı Ubisoft'un en çok maddi ve manevi kazanç sağlayan ismi niteliğini kazanan Assassin's Creed serisi, Playstation 4 ve XBox One gibi yeni nesil konsollar kadar PC'ler için de yayınlanan son oyunu Assassin's Creed Unity ile birlikte global çapta etki yaratmış durumda. İçerdiği üst düzey grafik kalitesinin yanı sıra serinin gelmiş geçmiş en geniş kapsamlı haritasını ve NPC çeşitliliğini de oyuncularına sunan Assassins Creed Unity, kullanıma açıldığı günden bu yana tartışma ve sohbetlerin birinci sırasına oturmayı başarmış durumda.

Oyun on sekizinci yüzyıl sonunda gerçekleşerek Avrupa tarihini başta aşağı değiştiren Fransız İhtilali zamanındaki Paris'i merkez alarak oyuncularını bu etkileyici atmosferin içerisinde sokuyor. Hali hazırdaki yapısı ile birlikte dahi dünyanın en önemli yaşam ve tarih merkezlerinden birisi olan Paris'in yaklaşık iki yüz elli yıl önceki halini birebir yansıtması ile birlikte tarihsel yapısını da ön plana çıkartan Assassin's Creed Unity, benzerleri gibi hayal dünyasından ibaret bir aksiyon oyunu olmadığını da dolaylı yoldan vurgulamakta.

Arno Dorian isimli suikastçi bir babanın oğlu olan vatansever bir Fransız'ın kontrol edildiği oyun içerisinde son derece yoğun ve detaylı bir hikaye geçmişini de tecrübe etmek mümkün olmakta. Bahsettiğimiz gibi Fransız İhtilali sırasında geçen bir hikayeyi konu alan oyun, halkın yönetimdeki derebeyleri ve diktatörlere gösterdiği tepkiyi ve gerçek anlamda bir milletin özgürlüğe ulaşma yolundaki adımlarını ve elde ettiği başarıyı da birincil kişiden göstermekte.

Tekil senaryosu ile son derece keyifli yapıya sahip olduğu gibi Co-Op olarak kullanıla bilinen bölümler ile de dikkatleri üzerinde toplayan Assassin's Creed Unity, geliştiricilerin serinin ikinci oyunundan bu yana gerçekleştirmek istedikleri sisteme sahip olarak kullanıcılarını da memnun etmiş durumda. Dörtlü takımlar halinde gerçekleştirile bilinecek görevler sayesinde daha önce yalnızca oyunun sinematiklerinde görüle bilinen suikastçilar arasındaki yardımlaşma ve bir görevi diğer kişiler ile yardımlaşarak beraber başarma hissini de rahatlıkla yaşatabilmekte.

Önceki oyun gibi Anvil Next motorunu kullanması ile birlikte genel dönüş teknikleri ve hareket sistemleri konusunda çığır açacak bir yeniliğe sahip olmasa da yine de pek çok düzeltme ve geliştirmeye de sahip olan Assassin's Creed Unity, özellikle kimi zaman beş bin NPC'nin dahi tek bir sahnede görülmesine fırsat veren yoğun yapısı ile birlikte oyuncusuna çoğu zaman sanal bir dünyada ilerlemekte olduğunu unutturmakta. Gelecek günler içerisinde çıkartılacak güncellemeler ve indirilebilir içerikler sayesinde yapısını geliştireceğine de kesin gözle bakılan Unity, her aksiyon oyunu sevdalısının son raddesine kadar tecrübe etmesi gereken başarılı bir yapım. Assassin's Creed Unity Satın Al ve bu efsane oyuna hemen başla.

En Düşük Gereksinimler Önerilen Gereksinimler
İşlemci Intel Core i5-2500K 3.3 GHz ya da AMD FX-8350 4.0 GHz Intel Core i7-3770 3.4 GHz ya da AMD FX-8350 4.0 GHz veya daha iyisi
Grafik Kartı NVIDIA GeForce GTX 680 ya da AMD Radeon HD 7970 (2 GB VRAM gerekli) NVIDIA GeForce GTX 780 ya da AMD Radeon R9 290X (3 GB VRAM gerekli)
RAM 6 GB 8 GB
Depolama Alanı 50 GB 50 GB
İşletim Sistemi Windows 7 SP1, Windows 8/8.1 (64-bit işletim sistemi mecburi) Windows 7 SP1, Windows 8/8.1 (64-bit işletim sistemi mecburi)
Satıcı Platform Fiyat
Steam   Steam 31.99 ₺ 9.59 ₺ Satın Al

Yorumlar

Fırsat Oyunları

Getting Over It with Bennett Foddy Getting Over It with Bennett Foddy