C4Game
Oyunu paylaş:

Bu oyunu HRKGame sitesinden Uplay keyi olarak alabilisiniz.

Oyun ve fiyat detaylarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

74
Kategoriler: Macera, Aksiyon
Platformlar: Steam, Uplay
Nasıl Aktif Edilir?

Londra, 1868. Sanayi Devrimi'nin kalbinde, kendi yeraltı örgütünüzü yönetin ve ilerleme adına yoksulları sömürenlerle savaşmak için nüfuzunuzu genişletin:

 • Adalet için savaşın

 Genç ve gözüpek Suikastçı Jacob Frye olarak, becerilerinizi ilerleme hırsıyla ezilenlere yardımcı olmak için kullanın. Londra sokaklarına tekrar adalet getirmek için, fabrikada köle işçi olarak çalıştırılan çocukları kurtarmaktan, düşman teknelerinden değerli malları çalmaya kadar her şeyi yapacaksınız.

• Londra'nın yeraltı dünyasına hükmedin

 Londra'yı halk adına geri alabilmek için bir orduya ihtiyacınız olacak. Başkenti Tapınakçıların elinden geri almak için, bir çete lideri olarak kalenizi güçlendirin ve rakip çete üyelerini davanıza katılmaya davet edin.

• Yeni dinamik dövüş sistemi

Assassin’s Creed Syndicate’ta aksiyon yüksek tempolu ve acımasız. Bir dövüş ustası olarak, çoklu öldürmeleri ve karşı hamleleri birleştirip düşmanlarınızı alt edin.

• Yepyeni savaş aletleri

 Düşmanlarla dövüşmek için kendi yolunuzu seçin. İp Fırlatıcıdan faydalanarak her zamanki kadar sinsice hareket edin ve Gizli Bıçağınızla saldırın. Ya da kukri bıçağını ve muştayı seçin ve düşmanlarınızı gafil avlayın.

• Yeni bir ulaşım çağı

Londra’da sistemli ulaşım araçları sürekli değişen bir ortam sunuyor. Hedefinizi kovalamak için at arabası sürün, yüksek hızlı trenlerin üzerinde epik dövüşler yapmak için parkur becerilerinizi kullanın ve Thames Nehri'ndeki teknelerin arasında kendi yolunuzu açın.

• Geniş bir açık dünya

Sanayi Devrimi'nin zirvesinde şehri gezin ve ikonik tarihi kişilerle tanışın. Westminster'dan Whitechapel'a, Darwin, Dickens, Queen Victoria ve çok daha fazlasıyla karşılaşacaksınız.

En Düşük Gereksinimler Önerilen Gereksinimler
İşlemci Intel Core i5 2400s @ 2.5 GHz ya da AMD FX 6350 @ 3.9 GHz Intel Core i7-3770 @ 3.5 GHz ya da AMD FX-8350 @ 4.0 GHz
Grafik Kartı NVIDIA GeForce GTX 660 ya da AMD Radeon R9 270 (2GB VRAM Shader Model 5.0) NVIDIA GeForce GTX 760 (4GB) ya da GTX 970 (4GB) ya da AMD Radeon R9 280X (3GB) ya da daha üstü
RAM 6 GB 8 GB ya da daha üstü
Depolama Alanı 50 GB 50 GB
İşletim Sistemi Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64 Bit) Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64 Bit)

Yorumlar

Fırsat Oyunları

Getting Over It with Bennett Foddy Getting Over It with Bennett Foddy