C4Game
Oyunu paylaş:

Bu oyunu Game Satış sitesinden Steam keyi olarak alabilisiniz.

Oyun ve fiyat detaylarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

84
Kategoriler: Macera, Aksiyon
Platformlar: Steam, Uplay
Nasıl Aktif Edilir?

Assassin’s Creed 4 Black Flag, suikast dünyasını karadan denize taşıyan oldukça başarılı bir yapım olarak dikkat çekiyor. İsminden de rahatlıkla anlaşılabileceği gibi oyuncusunu korsanların zamanına götüren yapım, bugüne kadar farklı çağlarda süregelen aksiyon sahnelerini on sekizinci yüzyılın korsan egemenliğinde bulunan zamanlara taşıyarak, fark yaratmayı başarıyor. 

Assassins Creed 4 Black Flag , 1715 yılında korsanların yönetime el koyduğu ve adeta bir kaosun kol gezdiği Karayipler’de geçiyor. Her ne kadar halkın çoğu bu acımasız kaptan ve çetelerin zulmüne karşı etkisiz biçimde hayatlarını sürdürse de, bu oyunda kontrol edilen Edward Kenway karakteri asi ve küstah yapısı ile kendi inandığı değerler doğrultusunda yaşantısı ve doğal yükselişini sürdürüyor. Bu bağımsız tavrı çoğu zaman çevredeki diğer korsanlar ile sorunlar yaşamasına neden olsa da, sahip olduğu uzman suikastçi yetenekleri ile birlikte kara savaşlarında olduğu kadar üstün kaptanlık tecrübeleri sayesinde de denizlerin korkulu rüyası haline geliyor. 

Bugüne kadar yaratılmış en geniş harita ögesine sahip olan Assassins Creed 4 Black Flag, kullanıcısına yetmiş beş ayrı bölgeyi keşfetme ve bu bölgelerdeki yüzlerce görevi en ince ayrıntısına kadar tecrübe etme şansı sunuyor. Gerçek bir korsanın hayatını yaşamaya fırsat veren oyun, çoğu zaman kullanıcının verdiği kararlar doğrultusunda olumlu veya olumsuz bir yöne doğru kayarak verilen karaların sonuçları ile yüzleşmeye de fırsat veriyor. Bu hali ile standart bir hikâye yerine farklı sonuçları doğurabilecek bir yaşantı süren oyuncu, Assassin's Creed IV Black Flag ’den aldığı keyfi de maksimum düzeye çıkarabiliyor. Oyun ayrıca zamanının efsaneleşmiş korsanları Black Beard, Calica Jack ve Benjamin Hornigold gibi simaları da hikâyesinin içine sokarak gerçek hayattan kesitler sunuyor. 

En Düşük Gereksinimler Önerilen Gereksinimler
İşlemci Intel Core2Quad Q8400 @ 2.6 GHz ya da AMD Athlon II X4 620 @ 2.6 GHz ya da daha iyisi Intel Core i5 2400S @ 2.5 GHz or AMD Phenom II x4 940 @ 3.0 GHz ya da daha iyisi
Grafik Kartı Nvidia GeForce GTX 260 ya da AMD Radeon HD 4870 (512MB VRAM with Shader Model 4.0 ya da daha üzeri) Nvidia GeForce GTX 470 ya da AMD Radeon HD 5850 ya da daha iyisi
RAM 2 GB 4 GB
Depolama Alanı 30 GB 30 GB
İşletim Sistemi Windows Vista SP, Windows 7 SP1 ya da Windows 8 Windows Vista SP, Windows 7 SP1 ya da Windows 8

Yorumlar

Fırsat Oyunları

Getting Over It with Bennett Foddy Getting Over It with Bennett Foddy