C4Game
Oyunu paylaş:

Bu oyunu Game Satış sitesinden Steam keyi olarak alabilisiniz.

Oyun ve fiyat detaylarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

68
Nasıl Aktif Edilir?
Çıkış Tarihi: 10 Nis 2013

Steam oyun platformu üzerinden sunulan Age of Empires 2 HD bu sayede farklı tecrübe seviyelerinde binlerce kişinin aynı anda birbirileri ile rahatça iletişime geçerek mücadeleleri için ek programlar veya yamalar ile uğraşmamalarını mümkün kılmaktadır. 

Age of Empires 2 HD , ilk oyunun üzerine çıkarılan The Conquerors genişletme paketinde bulunan toplamda 18 adet farklı ırkı da içerisinde barındırmaktadır. Tüm bu geniş içeriğe ek olarak pek çok yeni bina, teknoloji ve birimin de eklenmiş durumda olduğu oyun yalnızca eski takipçilerinin değil, seriyi daha önce tecrübe etme şansı bulmamış genç oyun severlerin de ilgisini cezp etmiş durumdadır. 

Gelişmiş ekran çözünürlükleri sebebi ile eski oyunda yaşanan pek çok grafiksel hata Age of Empires 2 HD Edition’da meydana gelmemektedir. 1080p çözünürlükte hazırlanan yapım, bu sayede bina ve karakterler üzerindeki görüntülerin de bozulmaya gerek kalmadan en detaylı biçimde görüntülenebilmesini sağlamaktadır. Özellikle toplu savaş sahnelerinde yaşanan renk değişimleri ve takılmalar, düzenlemeler sayesinde ortadan kalkmış durumdadır. 

En Düşük Gereksinimler Önerilen Gereksinimler
İşlemci 1.2GHZ CPU 1.2GHZ CPU
Grafik Kartı Direct X 9.0c 900x600 minimum display resolution Direct X 9.0c 900x600 minimum display resolution
RAM 1 GB RAM 1 GB RAM
Depolama Alanı 2 GB 2 GB
İşletim Sistemi Windows Vista, 7, 8 Pro+ Windows Vista, 7, 8 Pro+

Yorumlar

Fırsat Oyunları

Getting Over It with Bennett Foddy Getting Over It with Bennett Foddy