C4Game

GOG Galaxy'de Oyun Nasıl Alınır?

Polonyalı oyun yapımcısı CD Projekt'in oyun satışı için açtığı platformu GOG Galaxy üzerinden oyun nasıl alınır adım adım görseller ile bakıyoruz.

Devamını Oku

Rockstar Games Launcher'da Nasıl Oyun Satın Alınır?

Rockstar Games'in Steam'in kestiği ücretlerden kurtulmak için ortaya çıkardığı Rockstar Games Launcher'dan nasıl oyun alınır aşamalı ve resimli olarak bakıyoruz.

Devamını Oku

Microsoft Store'da Nasıl Oyun Alınır?

Microsoft Store üzerinden nasıl alışveriş yapacağınızı bilmiyor musunuz? Bu yazımızda hem Mobil hem de PC için detaylıca anlatıyoruz.

Devamını Oku

Mtcgame'den ürün nasıl alınır?

MTCGAME ile nasıl oyun alırız? Nasıl aktifleştiririz detaylı bir şekilde resimli olarak aşama aşama yakından bakıyoruz.

Devamını Oku

Steam Nedir? Steam'den Nasıl Oyun Alınır?

C4Game olarak daha önce digital olarak Steam platformu üzerinden oyun satın almadıysanız ve öğrenmek istedikleriniz varsa bunları sizler için cevaplıyoruz.

Devamını Oku

Microsoft Store'da Ürün Nasıl Aktifleştirilir ?

Bu yazımızda C4Game olarak sizler için Microsoft Store üzerinde kolayca key ya da ürün nasıl aktifleştirilir bunun anlatımını yapıyoruz.

Devamını Oku

Epic Games Launcher'da Ürün Nasıl Aktifleştirilir ?

Bu yazımızda C4Game olarak sizler için Epic Games Launcher üzerinde kolayca key ya da ürün nasıl aktifleştirilir bunun anlatımını yapıyoruz.

Devamını Oku

Battle.net'de Ürün Nasıl Aktifleştirilir ?

Bu yazımızda C4Game olarak sizler için Blizzard'un platformu olan Battle.net üzerinde kolayca key ya da ürün nasıl aktifleştirilir bunun anlatımını yapıyoruz.

Devamını Oku
C4Game | Oyun fiyatlarını kıyasla, ucuz uygun hesaplı oyunlar bul C4Game | Oyun fiyatlarını kıyasla, ucuz uygun hesaplı oyunlar bul